Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet a párunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a párunkat elfelejteni?

Figyelt kérdés

Én szakítottam és jöttem el 5 év együttélés és 3 év járás után. Nem kerestük egymást azóta. 1 hónapja volt ez és nekem nagyon rossz tudom, hogy nem működne, de hiányzik. Szórakozni, bulizni nem szeretek, inkább olvasgatok, művelődök, de ez sem vonja el a figyelmem. Közrejátszhat az is, hogy én nap, mint nap látom, itt furizik a ház előtt. Vagy ez természetes dolog, hogy így érez az ember? Meddig tart ez az állapot???

26/N



2014. szept. 23. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja volt. Évekkel később sem fogod elfelejteni.
2014. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes, sok éven vagytok már túl és a kötődés mellett a megszokás is sokat ront a dolog lelki részén. Míg te szeretnéd a múltat vissza csinálni hosszú lesz. De akárhogy is, a megoldás hogy minél több új dolgot viszel be az életedbe, és minden lehetséges dologgal tereled a merengést.
2014. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás, túl leszel rajta. Elfelejteni sosem fogod, hiszen az életed fontos része volt. De egyre kevésbé fog fájni, ha elengeded, hadd járja a saját útját, és te is a tiedet! Tapasztalat. Légy türelmes magadhoz, szerezz új élményeket, és egy idő után az új élmények élvezete átveszik az erőt a fájó érzelmeidtől, melyek szép lassan elhalványulnak! :)
2014. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
nem tudod elfelejteni, vedd inkább közömbösen igen
2014. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt tartja néhány ismerősőm, hogy ahány évet voltatok eggyütt, ez esetben összesen 8, minimum annyi hónap, mire nagyjából távol érzed már magadtól lelkileg.. szóval 8-9 hónap és talán érzel valami könnyebséget és nem fog annyira fájni, de ami tuti sokat segít, az a rengeteg új élmény! Mert az új részeket tölt majd ki benned és így egyre távolabb kerül majd. Próbálj ki valami új sportot, vagy hobbyt, ilyesmi..
2014. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogyan tudhatnám meg, hogy nem hoztam rossz döntést? Bánt a dolog. Pedig hosszú-hosszú hónapok óta kerestem lakhatást és tűnődtem, mire meghoztam a döntést. Bőgve búőcsúztam el Tőle és a szüleitől (mivel velük laktunk), azt hittem ott halok meg, majdnem szétszakadtam belülről. Néha most is sírok. Főleg ha hallom a kocsi hangját mikor elmegy az ablakom alatt.
2014. szept. 25. 17:32
 7/9 szántóvető ***** válasza:
20%

érdekes szitu.a nők csak akkor szoktak lépni ha megkörnyékezi őket egy jobb(nak) tűnő pasi.

ha találsz valakit akkor egy héten belül el fogod felejteni szóval pasizz be.

2014. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy hónap az még nagyon rövid idő.

El fogod majd idővel felejteni és túl lépsz rajta!

Én annak idején egy 8 éves kapcsolatból léptem ki,mert már nem működött.

Az eleje nem mondom nem volt könnyű.De tulajdonképpen csak a megszokás hiányzott:-)

De azóta megtaláltam életem párját,férjhez mentem és családanya lettem!

És ez így jó ahogy van!


Kitartást kívánok neked!

2014. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez ilyenkor természetes érzés. Feltételezem, hogy hosszasan mérlegeltetek mielőtt meghoztátok ezt a nagy döntést, sőt korábban próbálkoztatok megoldani másképp a problémáitokat. Ő mindig egy szelet marad az életedből, egy fontos szereplő, csak idővel más helyre és megvilágításba kerül. A tovább lépést kezd azzal, hogy nem "párod"-ként gondolsz rá, ahogy a kérdést is feltetted.
2014. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!