Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miutan ugy dontottetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miutan ugy dontottetek hogy kileptek egy nem mukodo kapcsolatbol hogy alakult az eletetetek?

Figyelt kérdés
10 eve vagyunk egyutt van egy 3 eves kisfiunk.most ugy dontottem hogy inkabb menjunk szet most amig meg normalisan eltudunk valni egymasol.nagyon regota civakodunk allandoan nyuglodunk nem mukodik a szex.bennem mar nincs az a nagy szerelem.ezert dontottem ugy h inkabb menjunk most szet amig normalisan etudunk valni egyastol.a gyereket barmikor lathatja majd el is viheti csak estere mindig hozza vissz.
2014. okt. 14. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár év "szenvedés" és keresés volt utána, de később meg nagyon jó lett így nem szabad várni, mert annál később leled meg a boldogságodat.
2014. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bence_ ***** válasza:
Gyereket miért kell visszavinnie?
2014. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól alakult. Igazából megkönnyebbülés volt véget vetni annyi szenvedés után. Az exem nem akarta elfogadni még egy ideig, de aztán rájött, hogy igazam volt. Nem tartjuk a kapcsolatot, de tudom, hogy már családja van. Közben én is megtaláltam a párom. Rossz belegondolni, hány évet vesztegettünk arra, hogy szenvedjünk egymás mellett..
2014. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
en vagyok az anya.nalam marad a kisfiunk.soha nem fogom tiltani az apjatol es barmikor szeretne elviheti a kisfiunkat.de estere hozza vissza.ha nagyobb lesz aludhat majd nala is .de amig kicsi es nincs az apanak meg most hely ahol lakni fog igy nem aludhat meg az apjanal.ezt ugy ertem hogy mindig mashol nem aludhat.majd ha az apanak is lesz egy is lakasa akkor igen mert biztos leszekbenne hogy jo helyen van a kisfiam
2014. okt. 14. 14:23
 5/6 Bence_ ***** válasza:
Köszönöm. Így értem.
2014. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi is jó pár évig "kínoztuk" egymást, tartottunk fent egy olyan kapcsolatot, amiben senki sem volt boldog. A legjobb döntés volt, hogy elváltunk. Igyekeztünk kultúrált módon rendezni mindent, nem elfelejteni, hogy valaha szerettük egymást, hogy sok szép év is volt a hátunk mögött. Nálam is a gyereket bármikor láthatja, akkor viszi el, amikor akarja. Mi az első időben nagyon figyeltünk arra, hogy ne hirtelen tünjön el a gyerek életéből, szinte minden nap átugrott hozzá. Az első időben a lakáskulcsot sem vettem vissza tőle, jöhetett akkor is mikor én nem voltam itthon, de ha egy légtérben kellett lennünk akkor sem volt vita.

Az új párommal is jól kijönnek, sose uszította a gyereket ellene, mint ahogy én se az ő barátnői ellen (neki azóta nem volt tartós kapcsolata, persze nem minden héten mást mutat be a gyereknek). Nálunk tényleg minden tök jól alakult, a gyerek megértette, hogy nem Őt hagyta itt, hanem mi nem jöttünk ki, az új "apuka" is jó kapcsolatot ápol a gyerekkel, mindenben számíthat rá, de tudja, hogy jobb, ha nem apáskodik "csak" haverok stb.

2014. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!