Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hol lehet kérni minél gyorsabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kérni minél gyorsabb ideiglenes gyermekelhelyezést?

Figyelt kérdés
40-es éveiben járó gyakorlott apuka vagyok. Sajnos a második házasságom is tönkre ment.(Feleségem jobban szereti a szüleit, mint a saját csalàdját.) Első házasságomból van egy 12-éves lányom, akit 3 és 8 éves kora között önállóan neveltem. 2-évig harcoltam a gyerekemért és én voltam az alkalmasabb a nevelésre. Jó a munkaidő beosztásom tudom vinni hozni ovból iskolából a hyerekeket. A feleségem hétfőtől-szombatig 13-19 óráig dolgozik. Én nem kérek az anyósom neveléséből.

#Gyermekelhelyezés.
2014. okt. 14. 15:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
van valami alapos indok az anya ellen? azért mert te nem kedveled az anyóst nem veszik el az anyától a gyerekét
2014. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem még ebben a sztoriban, hogy ha te tudod nevelni a gyerekeket, akkor hogy került a képbe az anyós. Elmész az oviba, iskolába, hazamész és otthon vagy velük. Hogy kerül oda az anyós? Azért nem kell gyerekelhelyezést indítani mert te nem tudod azt mondani a mamának, hogy csókolom, ne jöjjön ide, menjen haza, majd én nevelem a gyerekeimet.
2014. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!