Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Eléggé kétségbe vagyok esve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé kétségbe vagyok esve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyával sokkal jobban elvagyok mint apával apával sokat vitatkoztunk mostanság de apa azt mondta neki én vagyok az 1.(van egy nővérem már dolgozik én 16/l vagyok. ). de ezt olyan sokszor rombadönti amikor olyat vág a fejemhez hogy nemtud büszke lenni rám. Eddig nem is lenne ond a választásban csak az a baj hogy apa nagyon szeret minket és ha még én is elmennék és egyedül maradna teljesen összeomlana lehet inna és én ezt nem akarom. De ha veele maradnék anyának lenne rossz és nekem is feltartani 16 évesen egy háztartást.
2010. jan. 23. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A meoldás 2 hét itt, 2 ott. Így mindenkinek jó. Sokan ezt teszik.
2010. jan. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem az egyenes beszéd is sokat jelent, beszélj az apukáddal, hogy neked ez így nem jó.hátha észhez tér.
2010. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

16 éves vagy, ha minden renben halad az életedben, akkor kb. 3-5 éven belül ígyis-úgyis egyedül hagyod egy "másik" férfiért. ha meg nem, akkor neki áldozhatod az életedet és akármit csinálsz, kevés lesz, mert nem vagy az anyukád, akit most pótolsz apádnál. (mielőtt megvádoltok, érzelmekre gondolok!)

neked kell eldöntened, hogy "egyedül hagyod" (ami lehet h nem is lesz tragikus, mégha ezzel zsarolna is) vagy rááldozod az életed. ha meg az egyedül hagyást választod, akkor a kérdés az, h mikor: most vagy pl. 4 év múlva?

2010. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek... most úgymond béke van.. de nemtudom meddig marad így és azthiszem azt kéne választanom ami a legjobb nekem kivételesen nem másokra figyelni =/
2010. jan. 28. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!