Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eléggé kétségbe vagyok esve....

Eléggé kétségbe vagyok esve. Valakivel szeretném megosztani!?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy fogamzásgátlót szedek és késik. Kedden vettem be az utolsó szemet és nálam mindig úgy van hogy az utolsó bevétele után a 3. napon azaz most pénteken kellett volna megjönnie.

Furcsán érzem magam, hányingerem van és úgy érzem hogy a szokásosnál most még érzékenyebb vagyok.

Estem már teherbe gyógyszer mellett és most félek hogy megint. A barátommal pedig vigyázunk(nem mindig megy el bennem) és a gyógyszert is mindig beveszem.(telefonom be van állitva hogy jelezzen)

Fiatal korom ellenére szerettem volna megtartani nagyon azt a babát, csak sajnos nem lehetett. Nagy esély lett volna rá, hogy beteg lesz.

Ha most ismételten úgy alakulna hogy terhes vagyok akkor mindent megszeretnék tenni az ellen hogy ne legyen beteg a baba.

Az apuka támogatna, hiszem az előző babának is nagyon örült.

Tesztet most még nem akarok venni, várom még pár napot hátha valamilyen okból késik. De nagyon úgy érzem hogy nem véletlen késik.

Nem szeretnék olyan válaszokat, ami kioktató vagy sértő lenne. Ezt azért irtam le mert jó volt kiirni magamból, és ha esetlen jönnének megnyugtató vagy segitő válaszok annak nagyon örülnék.

18/l.


2010. nov. 6. 13:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nem is foglak kioktatni,de az azért érződik a szövegedből,hogy terhes akarsz lenni! Hát hajrá,én szurkolok és ha beigazolódik,akkor mindenképp menj el 4d-és ultrahangra,ahol jobban szemügyre vehetik az egészségi állaoópotát. 22 éves anyci 2 éves fiúkával
2010. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Itt olvastam egyszer egy hasonló kérdést. Az a leányzó 3* is teherbe esett a bogyók mellett. Tesztelj szerintem, hogy megnyugodj, lehet hogy csak ez a front zavar be. Ha mégsem fordulj rögtön orvoshoz, ő majd megmondja mi a jobb megoldás. Egy baba óriási felelősség, csak akkor vállaljátok, ha biztosan menni fog mindkettőtöknek. Ha pedig még sincs babó inkább védekezzetek még + gumival is.

Majd írd meg mi lett az eredmény. 27 hkm.

2010. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nem szertnék terhes lenni. Illetve még pár évig nem. Hiszen előttem áll még az iskola. Mindenképpen be szeretném fejezni.

Ha terhes vagyok akkor nem szeretném megint elvetetni, még most sem dolgoztam fel az abortuszt...

Egy szóval most még nem szeretnék terhes lenni, de ha már igy alakult akkor boldogan állok elébe :)

2010. nov. 6. 14:02
 4/31 anonim ***** válasza:
melyik gyógyszert szeded? úgy tudom a mai gyógyszerek már nem olyan kártékonyak, nagy az esély hogy nem lenne baja a babának. Ismerek olyan kisfiút, aki gyógyszer mellett fogant meg, teljesen egészséges. De természetesen ezt majd a dokival kell megbeszélni. Én tesztelnék a helyedben, mondjuk hétfőn.
2010. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Ha már kiderült, hogy nem hatásos nálad a fogamzásgátló tabletta miért nem védekezel mással?
2010. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

hát először yasminelle aztán gestomix.

Utolsó: Én gyógyszert váltottam mert azt hittem hogy az előző gyógyszerrel van valami gond.

2010. nov. 6. 14:22
 7/31 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért gondolod, hogy beteg lenne a babád. Már a fogamzásgátló mellett megfogant babáknak sincs semmi bajuk!!! Nem tudom, az előző babádnál mi volt a baj, de egy abortuszt iszonyú nehéz kiheverni, nekem 5 évembe került.
2010. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem a gyógyszer miatt lett volna beteg a baba. Hanem miattam jobban mondva a vércsoport miatt. Már a terhesség legelején kezelni kellett volna. Mindegy ezt hosszú lenne leirni, legyen annyi elég hogy egészségügyi okok miatt.
2010. nov. 6. 14:26
 9/31 anonim ***** válasza:
Jó értjük,szóval RH összeférhetelenség,ugye?
2010. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
pontosan.
2010. nov. 6. 14:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!