Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akadályoz a láthatásban. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadályoz a láthatásban. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A volt feleségem, elköltözött a 14 éves lányommal tőlem 100 km-re. a lányom busszal jár szegedre iskolába, minden kétheti láthatást nem tudom gyakorolni, megbeszéltük a gyerekkel hogy akkor jön hozzánk amikor akar, ha baráti programja van , vagy más és nem akar én nem erőltetem. Két hónapja volt utoljára,heti 2 szer telefonon beszélünk. most várom, de azt mondta hogy ha nem én megyek érte most már akkor az anyja nem engedi. Nincs szabályozva az hogy nekem kell érte menni, és nekem kell hazavinni. Azért mert elköltöztek arról nem én tehetek. Sokat buszozik a lány, haverokkal, barátokkal. Sőt már tőlünk is ment haza busszal, amire az anyja kiakadt mert mi az hogy nem én viszem haza.
2014. okt. 20. 07:36
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Claritsa!


Ki kell hogy abranditsalak, siman ki lehet vinni. Amikor en akartam koltozni a gyerekkel, elmentem a gyamhivatalba es erdeklodtem. Unios orszagnal nincs hatarellenorzes, tehat eleve oda mesz, ahova akarsz, csak egy szemelyi kell, amit siman meg lehet csinaltatni a masik szulo nelkul. Amennyiben nem jelented be, hogy veglegesen kivansz letelepedni, senkit nem kell ertesiteni a gyereket nevelo intezmenyen kivul, ahova s eleg egy level a szulotol, mondvan "bizonytalan ideju kulfoldi tartozkodas miatt kerem a tanuloi jogviszont felfuggeszteset'. Amennyiben evente egyszer atlepi a gyerek a hatart, maris szo sincs letelepedesrol. A lathatas miatt feljelenthet a masik szulo, de ez max penzbuntetes, semmi massal nem jar. Tehat a gyerek siman kiviheto.

2014. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
kivéve ha apuka pert nem indig a felügyeleti jog megváltoztatására ....
2014. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
31, na ezért van az, hogy szigorodott a dolog, és 2 éve már böri is lehet, ha a pénzbüntetés nem használ... lásd 13.
2014. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ez ügyben pedig megteszem a mgfeleő lépéseket.
2014. okt. 20. 13:28
 35/37 anonim ***** válasza:

és ilyen esetben igan nagy esélye van az apának h megkapja a felügyeleti jogot

csak kevés apa tudja ezt !


am meg ügyes megkerülted a törvényt és kihasználod a kiskaput {szarkazmus volt}

2014. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Claritsa!


A tevedesek elkerulese vegett nalunk a masik szulo felugyeleti jogat megszuntette a birosag evekkel a koltozes elott, ugyhogy nekem nem volt szuksegem kiskapura.

2014. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

33!


Allatkinzasert is, de amiatt se csuktak meg le senkit

2014. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!