Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elment a ferjem par hetre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment a ferjem par hetre kulfoldre dolgozni. Buntudatom van ez normalis?

Figyelt kérdés

Buntudat abbol ered hogy annak ellenere hogy azt hittem nem birom ki nelkule nagyon jol elvagyok es a gyerekek is.

Nem hianyzik meg tudok mindent oldani egyedul bar suru a hetem es keveset alszom.

sajnos eddig 10 nap alatt 1x chetelt velem 5 percet mert nagyon faradt.

Meg egy het es hazajon nem tudom mit fogok erezni.



2014. nov. 26. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem gond, ez normális =)


Vedd úgy: próbatétel, hogy kiderüljön, tudsz-e nélküle is hosszabb időt kibírni. Semmi rosszra nem kell gondolnod, nem is kell, hogy bűntudatod legyen, hiszen szereted őt... nem? =)

2014. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem normális a bűntudat. Egy hosszú kapcsolatban jót tesz mindkét félnek, ha nem vagytok mindig összezárva. Ha ettől függetlenül szereted, akkor nincs azzal baj, hogy feltalálod magad egyedül is, és azon sem agyalsz folyton, hogy most éppen megcsal odakint vagy nem:) Ez lenne az egészséges hozzáállás. Persze ha úgy érzed, igazából nem is lenne rá szükséged, csak a megszokás kötött hozzá, nem pedig érzelem, akkor kijózanító is lehet ez a pár nap.
2014. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen bűntudatod:) az, hogy jól el vagy, csak azt mutatja, hogy egészséges a kapcsolatotok...nem függsz...és nem tudhatod milyen érzés lesz újra látni:)
2014. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Megcsalas eszembe se jutott dolgozni ment es a vilag leghusegesebb embere ezt mar bebizonyitotta.

Olyan emberekkel van akik ugyancsak egyenes es megbizhatoak.

Meg tankolnom is sikerult nelkule ill egy csomo mindent megcsinaltam a hazban pl ajtokeret festes stb stb

2014. nov. 26. 21:39
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

De nem hiányzik az ölelése, az hogy a karjaiban ébredj fel?

Azért az kemény, hogy 10 nap alatt csak 5 percet beszéltetek egymással.

2014. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

csak butatelefonja van elvbol es reggeltol estig dolgozik.

Igy egyszer kerte kolcson a baratja okostelefonjat igy beszelhettunk 5 percet valami ingyenes wifi kozelebe voltak.

2014. nov. 26. 21:54
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Nagy lehet a szerelem köztetek. :(
2014. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

negy gyerek meg ketto lakik otthon 6 es 15 evesek

Megbeszeltuk beleegyeztem hogy elmenjen.

Ehez nagy szerelem kell bizalom es tisztelet.

Akit szeretunk abban megbizunk es tiszteljuk a donteset nem onzo modon sajat kenyelmemet es sajat erzeseimet neztem.

2014. nov. 26. 22:10
 9/16 anonim ***** válasza:
A bizalom kell, ez rendben is van. De hogy nem hiányzik, az rossz jel. Persze te tudod.
2014. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok újra

két hétre ment el és nem háborúba vagy nem úgy, hogy nem lehet tudni mikor jön vissza....teljesen jó, hogy a kérdező "jól elvan" ez nem minősíti szerintem az érzelmeiket...arról nem beszélve hogy négy gyereket nem a nászúton hozták össze:) egy hosszú kapcsolatnak még jót is tehet egy ilyen szünet:) majd írd meg mi lett, mikor hazaért:)

2014. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!