Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az exférjem új felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exférjem új felesége december közepén fog szülni.4-6 hétig senki nem mehet hozzájuk, tehát az exem a közös fiunkkal sem tud találkozni karácsonykor. Ez normális?

Figyelt kérdés
Én megértem, hogy egy újszülött mellett nyugalomra van szüksége. De azért pár órát szánhatna a fiára az apja, nem?
2014. nov. 30. 15:07
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
A felség NEM normális! Egy hét még csak elmegy, de a többi már nem. Az apuka nyugodtan otthagyhatja addig, amíg találkozik a kisfiával, akár a mamáknál is.
2014. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Azt én sem tudom elképzelni, mi lesz, ha lesz még egy gyerekük.
2014. nov. 30. 15:50
 23/39 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként ha ilyen helyzetben lennék, akkor megmondanám a nagyfiúnak, hogy az újszülött még nagyon érzékeny, ezért nem szabad odamenni, nehogy betegséget kapjon, szerintem ezt egy 8 éves már megérti, apu pedig azért nem jön, mert fél, hogyha kimegy az utcára elkap valamit. Csak nehogy emiatt rettegjen a vírusoktól szegény fiad, valahogy óvatosan beszélj erről. Mondjuk nem normális ez a pasi az biztos, de valahogy csak el kell magyarázni a gyereknek.
2014. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
76%
az a baj hogy itt sokan keverik a szezont a fazonnal és rögtön az új anyukának ugranak. Az hogy ő nem akar odaengedni embereket 4 hétig a magánügye, az hogy apa nem akarja otthagyni őket meg egy másik dolog. Apa elmehetne pár órára a fiához, de ha nem akar hát ne. Ez nem függ feltétlenül össze az újszülöttel abban az értelemben hogy ő megy el és nem idegenek mennének a lakásba.
2014. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
73%
és hogy akkor pelust venni?:D
2014. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
22%
2 hétig én sem örülnék senkinek, nem hóbort a féltés. Mindenki maga érzi mit bír el, én a 18 órás vajúdásom és a szülés után a hátam közepére nem kívántam senkit, addigra már lassan 30 órája nem aludtam.- Ha meg valaki annyira bunkó hogy még engem tart "őrültnek, furának" akkor meg többet nem is kell jönnie hozzánk. 1 babásként nekem bőven elég volt hogy megküzdejk a napirend felállításával és kipihenjem amennyire lehetett a dolgokat, baromira nem röültem volna egy busójárásnak. E-mailben mindenki kapott újszülött fotókat és senki nem halt bele a sértődésbe hogy csak 2-3 hetesen látta először.
2014. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
párdon "hogy megy":P a lényeg akkor vásárolni sem megy majd? hisz az eladó betegen is megy dolgozni különben kirúgják stb., ennyi erővel...
2014. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
13%
Az hogy apa lemegy pelust venni nem egyenlő a népvándorlással a lakásban!
2014. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
itt nem is népvándorlásról van szó, hanem hogy az apa! megy el karácsonyozni a fiához... idióta
2014. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Van már 2 kistestvére itthon, nem mondhatom neki hogy baja lesz egy kisbabának attól, ha a testvére pár órát egy légtérben tölt vele. Meg hazudni sem akarok neki. Azt már tudja, hogy vannak betegségek amiket el lehet egymástól kapni és hogy ilyenkor vigyázni kell, nehogy másokat megfertőzzünk. Főleg a kisbabákat.
2014. nov. 30. 15:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!