Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az exférjem új felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exférjem új felesége december közepén fog szülni.4-6 hétig senki nem mehet hozzájuk, tehát az exem a közös fiunkkal sem tud találkozni karácsonykor. Ez normális?

Figyelt kérdés
Én megértem, hogy egy újszülött mellett nyugalomra van szüksége. De azért pár órát szánhatna a fiára az apja, nem?
2014. nov. 30. 15:07
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Szerintem ez csak kifogás. Ha apuka a fiával is akarna lenni karácsonykor akkor megoldaná kompromisszummal. Erőteljes érzésem, hogy itt arról van szó, hogy az új asszonyka megakar szabadulni a régi gyerektől.
2014. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2014. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
94%
Milyen apa az, aki karácsonykor a már meglévő gyerekéről "elfelejtkezik"?
2014. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
De itt nem népvándorlásról meg usójárásról van szó, hanem arról, hogy a kisfiúnak joga van látni az újszülött testvérét. Ha ott lakna, mert mondjuk apuka nevelné, akkor mégis hova tennék addig?
2014. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
94%
A közös gyereketeknek ugyanannyi joga van ott lenni, mint az újszülöttnek. Tudod, őt is apuka csinálta. Téli szünetben 3-4 napra vidd csak át, majd a jó édes apuka megoldja a helyzetet. Az új feleség meg fekhet kedvére, amennyit akar.
2014. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
83%
A volt férjed is mehetne hozzátok. Az én férjem nem kapott szabadságot - ahogy kihozott minket dél körül a kórházból, mennie kellett vissza dolgozni... Boldogultam. Lehet hogy nem volt minden nap tökéletes rend, de még élünk. Azért egy felnőtt ember (főleg anyuka), bírjon már ki pár órát egyedül.
2014. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
87%

Tuti, beszolnek nekik.

Nem normalisak, foleg az apuka.

2014. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Majd az exférjedék lesznek a legjobban kiakadva, ha alapból utálni fogja a testvérét a kisfiú, hiszen már születésekor is azzal találkozik, hogy őt teljesen félreették. A saját apjának nem jelent annyit, hogy karácsonykor meglátogassa? Talán pestises az a gyerek, hogy nem akar még a közelébe sem menni? Nehogy véletlenül hazavigyen valamit a szent új családnak? El tudom képzelni, később milyen szerepet szánnak neki a családban...A helyedben én az exférjemmel beszélgetnék el nyugodt hangon, hogy mégis hogyan gondolja ezek után? Na, meg legyen szíves ő megmagyarázni a gyereknek, hogy miért nem szánhat rá pár órát karácsonykor.
2014. dec. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
85%
Mi volt Karácsonykor kérdező???
2015. ápr. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!