Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az exférjem új felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exférjem új felesége december közepén fog szülni.4-6 hétig senki nem mehet hozzájuk, tehát az exem a közös fiunkkal sem tud találkozni karácsonykor. Ez normális?

Figyelt kérdés
Én megértem, hogy egy újszülött mellett nyugalomra van szüksége. De azért pár órát szánhatna a fiára az apja, nem?
2014. nov. 30. 15:07
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
60%

Ez most valami újfajta divat a kismamák körében? Nemrégen szült egy ismerősöm menye. A kórházban tartózkodásig a nagyi nagyon jó volt kajabehordónak, babakelengye vásárlónak. Hazajövetel után 6 hétre ki lett tiltva a kisgyerekes házból. Persze, nem csak ő, hanem minden élőlény.

Hihetetlen.

2014. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha a férj nem akar menni hozzátok, akkor ő a hibás, és nem normális a hozzáállása. Az ember mindent megold, amit meg akar.
2014. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
95%

Ez is korunk dilije, hogy az első pár hétben bezárkóznak, és a családtagokat sem engedik oda.


-.-


Az exférjed jöjjön el hozzátok akkor hétvégén, mondjuk szombat reggeltől estig legyen nálatok a fiával, mindjárt meggondolja az új asszonyka, hogy bezárja-e a lakásajtót vagy nem :D

2014. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
96%
Én akkor se értem, hogy a gyerek testvérét hogy tilthatja ki.
2014. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Én 2 éve szültem, akkor is beszéltem pár kismamával, akik így tervezték.

Az exanyósom is kivan tőlük, meg gondolom a lány szülei sem lelkesednek. Ott ráadásul első unoka lesz.

2014. nov. 30. 15:30
 16/39 anonim ***** válasza:
88%

Hozzank mindig johettek, de maguktol megertettek a rokonok, hogy nem illik naponta ill betegen odajarni.

Igaz a sogornom az nem fogta fel, jott az este 10-kor, ebedelni, lefoglalni a paromat, de volt hogy betegen jott.

De sosem tiltottam senkinek hogy jojjon, eszembe sem jutott! sot orultem ha anyosom jott pl:)

2014. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
95%
Az exed ha valóban látni akarja a fiatokat, akkor megoldja, az új felesége hóbortja ellenére is. Menjen hozzátok, vagy írod, hogy viszed a kisfiút az apai nagyszülőkhöz is, ott is találkozhatnak. Ha meg tényleg ki sem mozdul 6 hétig, csak mert az új felesége dilis, az csakis az ő hibája, akkor nem annyira kíváncsi a másik gyerekére. A karácsonyi ajándékot, hogy gondolta átedni? Elküldi postagalambbal? Pfff, mennyi agyament ember van!
2014. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Nem épp az ajándék a lényeg. Magyarázd el egy 8 éves gyereknek, hogy nem találkozhat az apjával karácsonykor, aki 15 percre lakik tőlünk.
2014. nov. 30. 15:43
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom addig még megy a gyerkőc láthatásra. Mondd meg neki, beszélje meg vele az apja, értesse ő meg vele, hogy 6 hétig nem kíváncsi rá, mert érkezik a tesó.

Most komolyan vannak ennyire hü.ye emberek?!

2014. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
95%
Én azt teljesen megértem, hogy egy hónapig ne jöjjenek idegenek a gyerek közelébe, mondjuk közeli családot szerintem én beengedném, sőt biztos, de mindenkinek a magánügye, az újszülötteket nyilván védeni kell. Itt az a gond, hogy apuka se akar kimenni a házból, ezt abszolút nem gondolom normálisnak, ráadásul azonnal azt mutatja ezzel a gyereketeknek, hogy a kistesó fontosabb, mivel még karácsonykor sem megy át hozzátok.
2014. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!