Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért akkora bűn, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora bűn, ha valaki sok gyerektartást kap? Tényleg önérzeteskedni kéne és visszautasítani? Van aki így tenne?

Figyelt kérdés

A volt férjem 50-70e ft között utal gyerektartást egy 8 éves gyerekre. Én is dolgozok, jól keresek. Nem számolgatom, pontosan menni megy a gyerekre. Az exem sem kéri számon tőlem.


Egy csomó ismerősöm, aki tudja hogy ennyit kapok, megszól a hátam mögött. Hogy ők nem fogadnának el ennyit, max a gyerek költségének felét, 1 fillérrel sem többet.


Ti mit gondoltak? Reagáljak ezekre a beszólásokra?


2014. dec. 2. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom az ő exeik (sajnos) csak a minimumot hajlandóak kifizetni, vagy még azért is pereskedniük kell. Semmi közük hozzá, irigykedjenek csak.
2014. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Mindenki észrevette az utóbbi napok összehangolt kérdés feltevéseit? Legalább ne ennyire ÁTLÁTSZÓAN csinálnátok!
2014. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Irigyek. Ne foglalkozz velük.
2014. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

2.

Ilyen ez mikor a HTB-k meg tini lányok unatkoznak:D

De az előbbi legalább elmondhatja, h addig se a férjét csalja:D

2014. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem bun, egyaltalan.

Az itelendo el, aki a gyerek koltsegeinek a felen tul tovabbiakat KOVETEL. Aki gyakorlatilag elvarja, hogy az exferj tovabbra is tartsa el ot IS, meg a gyereket IS.


Ugyanakkor elitelendo az is, aki noha felmilliot keres, de a gyerekre mar sajnal kicsivel tobbet kolteni, hogy mondjuk uj telikabatot vehessenek neki.


Itt nem errol van szo, te nem kovetelsz semmit. Egyszeruen van mit apritani a tejbe, hat onkent tobbet adnak a gyereknek. Ha ez igy megfelel a ferjednek es az uj csaladjanak, megfelel nektek is, akkor ennyi, itt van vege, senki masnak semmi koze hozza.

2014. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Andizsuzsi ***** válasza:
60%
Ne reagálj, vagy max. mondd meg, hogy kutakodjanak a saját pénztárcájukban. Amúgy ha az ember összeszámolja, hogy mennyibe kerül egy gyerek, és ebbe pl. a rezsi rá eső részét is nézi, nem csak azt, hogy konkrétan direkt a gyereknek mennyit fizet ki, simán akár el is mehet ennyi.
2014. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

Miért ne fogadnád el, ha az apuka többet szán a gyerekére, mint a megélhetése, havi fenntartása? Így van miből félre is tenni a gyerek számára későbbre, és nem is szenved hiányt semmiben. Akinek ez böki a csőrét, csupán irigy.


6. A gyt-nak fedeznie is kell a gyerekre eső rezsinek a felét. Ugyanis neki is kell fűteni, egy szobát fenntartani, mosni, főzni rá, stb. Ezt fedezni miért csak az egyik szülő költsége lenne? Egy gyerek havi kiadása minimum 70-80 000ft szűkösen, és ebbe semmi luxus, szórakozás, járék, semmi extra nem fér bele, csak nem nélkülözi az alapvető dolgokat. Itt apuka másra is szán, nem sajnálja a saját gyerekétől, ennek kellene a normálisnak, természetesnek lennie, nem ezen felháborodni.

2014. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

A gyerektartás nem úgy működik, hogy a gyerek költségeinek a felét fedezi. Nem is így állapítják.


Unalmas ez már.


Ha netán nem kamu, akkor ne reagálj, ne foglalkozz velük. Semmi közük hozzá.

2014. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Főleg azon vagyok kiakadva, hogy "én aztán el nem fogadnám". Nem értem, komolyan megtaganának dolgokat a gyereküktől, csakhogy elmondhassák magukról hogy ők egydül nevelik?
2014. dec. 2. 16:24
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
"Anyám mikor megkapja a gyerektartást, akkor fodrász, műkörmös, kozmetika, én meg NEM KAPOK semmit." Megtalálod az oldalon!
2014. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!