Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagyim elintézte apámat,...

Dummy13 kérdése:

A nagyim elintézte apámat, aki hetente egyszer jött látogatni mert anyum szerencsére elvált. Gáz ha örülök neki hogy soha többé nem jön vissza?

Figyelt kérdés

szal amikor együtt éltünk akkor is egy állat volt, kicsi voltam, de emlékszem hogy erősködött anyummal és engem meg szijjal vert.... azóta azért mióta elváltak elvileg megváltozott, de persze csak anyám felé, belőlem még mindig " embert " akar nevelni. na szal pár napja jött látogatni, és nem tetszett neki a " modorom", és meg akart verni, persze senki nem volt itthon mert ha anyum itt van nem meri, de aztán mégis itthon volt a nagyim, csak totál kiment a fejemből hogy jön, és már itt volt a kertben csak nem vettem észre és ő sem xD a nagyim berontott és apámnak kicsavarta a kezét de úgy hogy az reccsent, de elvileg nem tört el, de durva volt :D aztán kidobta apámat, az meg nem jön vissza anyukám szerint, mert most hogy a nagyim is látta milyen, anyum is hisz nekem mert elmesélte neki. de azért poén nem? hogy a nagyim lecsapta apám?:D amúgy a nagymamám 55 éves annak idején sportoló volt, vízilabda. elég nagydarab :D



f



#apám #nagyim
2014. szept. 12. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Szupernagyi.
2014. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Király nagyid van, tanulj tőle :)))
2014. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem gáz. Örülj neki nyugodtan.
2014. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:)))
2014. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz :D A közeledbe sem kellett volna engedni, ha ilyen állat volt veled kiskorodban. Remélhetőleg ezek után végleg lekopik rólad.
2014. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, mi a kérdésed...
2014. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!