Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A ti ismerősi köreitekben is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti ismerősi köreitekben is sok a válás a 2. gyerek után? Az enyémben gombamód szaporodik ez a jelenség.2. gyerek bölcsis korú, apuka lelép.

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 20:59
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
28%
Csak onnan lép le apuka, ahol a feleség megszűnik nőnek lenni. Lehet vitázni!
2014. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Nem tudom, itt egyik sem olyan nő volt. Mind adott magára, vékony maradt stb.
2014. dec. 25. 21:08
 3/52 anonim válasza:
46%

Ez sok tényezős.

2 gyereket már nem egyszerű ellátni különösen ha egymáshoz közeli korosztály. Apukának be kellene segíteni. Ha eddig apukának ki volt a seneke is nyalva és egy szalmaszálat sem kellett keresztbe tennie akkor ezt az elvárást bizony elviselhetetlen teherként éli meg és lép.

A másik egy etológiai magyarázat. A génekbe az van belekódolva, hogy úgy maradnak fent a leghatékonyabban ha minél több kombinációban minél több helyen jelennek meg. Azaz amikor egy gyereknél már nagy a valószínűsége, hogy megmarad egyetlen szülő gondoskodása mellett is akkor aktivizálódik az ősi program, hogy itt az ideje továbblépni és másik utódod is létrehozni. Itt most ne az utóbbi pár száz év kulturális szabályait vedd alapul hanem az előtte lévő pár tízezer év evolúcióját.

2014. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
42%
1-es vagyok. Nem értettél meg kérdező! Külsőségek amit mondasz. Nem látsz bele a pár magánéletébe. Vajon ott is nő maradt a nő?
2014. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is két gyerekem van, de nálunk anyukának kellett a fenekét kitisztítanom, ha már itt tartunk.
2014. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
81%
Van még egy magyarázat. Az első gyerek után valamiért megromlott a kapcsolat. És anyuka úgy gondolta, hátha megjavul, ha lesz még egy gyerekük. Kb. 99%-ban ez nem jön be, válás a vége.
2014. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
73%
Négyes a nő ott szűnik meg nő lenni, ahol a férfi, vagy vki más (nagymama) nem segít. Két kisgyerek nulla segítséggel nagyon kimeritő tud lenni, és bizony akkor a párnak nincs egymásra ideje. Ha éjjel pl egyedül kelsz 1,5 óránként, és hónapokon át egyszer sem tudod kialudni magad, bizony nem vagy szex istennő
2014. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
58%
Inkább azt tapasztalom, hogy az első gyerek után sok a válás, a legtöbb esetben pedig azért, mert a párok meggondolatlanul, a saját anyagi körülményeikre való tekintet nélkül, nem megfelelő helyzetbe, és túl rövid kapcsolatba vállalják a gyereket.
2014. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
87%
Az én környezetemben semmivel nem gyakoribb, mint 1, vagy 3 gyerek után, gyerek nélkül, vagy bármilyen más felállásban.
2014. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
37%
Nekem teljesen más a tapasztalatom. Ha anyuci csak babókának él. Az apát már csak pénzkeresőnek tekinti, nem férfinak akkor dől minden.
2014. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!