Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A ti ismerősi köreitekben is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti ismerősi köreitekben is sok a válás a 2. gyerek után? Az enyémben gombamód szaporodik ez a jelenség.2. gyerek bölcsis korú, apuka lelép.

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 20:59
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
55%
Nem lányregényekből meg női magazinokból kellene tanulni a gyereknevelést! No meg az is érdekes, ha valaki 24 órás szolgálatra panaszkodik közben meg csak annyi időt nem tölt az interneten míg eszik meg alszik:-))
2014. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
44%
Míg itt szapuljátok, akinek a pénzén éltek, addig ki van a gyerekkel???
2014. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
34%
22-es,jelentettelek a moderátornak. Este tíz van, a nagy alszik már, a kicsi lázasan alszik az ölemben. Nem a férjem pénzén élek, ahogy szerintem itt senki.
2014. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
43%

19: "Látom, itt mindenki kivirul válás után:-) Kár hogy én nem ezt látom:-)))"


Pedig az én ismerősi körömben főleg ez a jellemző. Mondjuk olyan anyuka is van, aki folyton a férfiakat szidja, átment mártíranyuba, ha nem épp szenved valamiért akkor a pasikat szidja, már mindenki menekül előle.


20: "Sok nő ilyenkor vagy az anyagi függés miatt marad bent a kapcsolatban"


Amikor az ismerősi körben megtudták, hogy válok, sokan jöttek oda hozzám, hogy de jó nekem, ők is válnának, csak nem tudnak, mert egyikük se tudna megélni (se a férj, se a feleség). Azért ez szomorú, mert amellett hogy a válási statisztika olyan amilyen, az együtt maradó párok sem boldogok együtt.

2014. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
18%
23-as, legalább meg van az örömöd. Nem foglak benneteket dicsérni a semmiért!!!
2014. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
25%
Vegyétek tudomásul, hogy nem ti szültétek az első gyereket a világtörténelemben és nem is az utolsót!
2014. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
75%

Én ismerek 20-as gyermektelen és 50-es (már felnőtt gyermekes) években elváltakat is, szóval szerintem is inkább a válás általános úgy magában.


Lehet, Te több kétgyerekes párt ismertél, és azért tapasztaltad ezt. Én pl. most nem tudok kétgyerekes harmincas párt mondani az ismerősi körömben, így nyilván ilyen válásról sem tudok jelenleg beszámolni.

2014. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
64%

22: "Míg itt szapuljátok, akinek a pénzén éltek, addig ki van a gyerekkel???"


Soha nem a volt férjem pénzén éltem, én a házasságba berendezett lakást vittem és magas fizetést, ő minimálbért, két bőröndöt és adósságot. Évekig én tartottam el, még a GYED-em is több volt mint az ő fizetése.


A gyerekekkel meg nem kell lenni senkinek, lévén nagyok, amikor kicsik voltak nem a gép előtt üldögéltem.

2014. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
50%
Ha a gyakorit olvasom, elgondolkodok. Milyen jó a magyar férfiaknak! Mindegyiket a felesége tartja el a Gyes-ből. Úgy kellene mint az USA-ban pár hónap, aztán mehetsz vissza dolgozni.
2014. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
77%
29-es különben ebben igazad van, mert a gyes hossza nagyon rontja itthon a nők elhelyezkedesi esélyeit. De Magyarország még mindig erőteljesen antifeminista ország. A nőknek is jobb lenne a rövidebb gyes szerintem, de ez itthon nem megy egyelőre. (ok :amúgy is magas munkanélküliség, ahol még egészséges férfiak sem dolgoznak, nem épp a három gyerekes anyakert kapkodni, nem család barát munkahelyek, települések, ahol konkrétan nincs bölcsődei férőhely, annyit még nem keres senki, hogy jöhessen mexikói baby sitter, akik nélkül az USA kB nem működne!!! annyitmeg a férfiak akik nagyon is szeretik, ha vki főz, mos, takarít rájuk, és erre nincs gondjuk)
2014. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!