Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 16 éves nagylányom hónapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves nagylányom hónapok óta nem akar menni az apjához kapcsolattartásra. Lehet nekem ebből valami bajom?

Figyelt kérdés
Korábban rendszeresen, 2 hetente találkoztak, azonban mióta 2 éve volt férjemnek másik kapcsolatából gyermeke született, nem fizeti a gyermektartást lányom részére. Ez a lányomnak (és nekem is) nagyon rosszul esik, ezért nem akar vele találkozni. Fél év elteltével jelentettem be a bíróságon az elmaradást, addig reménykedtem benne, hogy rendeződik a helyzet. Az ítélet is megvan már, ennek ellenére nem fizet...

2015. jan. 27. 12:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem tudom,tényleg nem tudom mit kell tenni,ha a gyerek nem akar menni,sajnos nálunk is arra halad a dolog lányom 15 éves,és egyre gyakrabban hajtogatja,hogy nem akar menni az apjához :S


A volt férjednek nincs bejelentett munkahelye?

2015. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%

annyi hozadéka lehet h mikor 18 évesen megszűnik a gyerektartás akkor hiába kér majd rokontartást mert érdemtelen lesz rá a láthatás miatt

az már kérdés h ha eddig nem fizette a gyerektartást akkor azt sem fogja...

ha érdekelné a dolog akkor már jelentette volna a gyámügyűn h nem megy a gyerek láthatásra, de ezek szerint nem érdekli !


esetleg kérj letiltás a fizetéséből ! vagy végrehajtást ellene

2015. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%
Nem mintha most kapna gyerektartást.
2015. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Bejelentett rendszeres jövedelemből letiltható a gyermektartás. Szomorú dolog ez így ahogy van...
2015. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%
Orulj neki,hogy eddig kaptatok a penzt,az en apam hiaba volt feljelentve csak igen igen ritkan fizetett.ha nem akar menni a lanyod akkor ne etoltesd!
2015. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom hogy lehet-e. Viszont ha van munkahelye de nem bejelentetten, nem tudod letiltani, akkor jelentsd fel a rendorsegen. En is ezt tettem, lett eredmenye, mert nem akart bortonbe kerulni. Bar nem tudom milyen a viszonyotok, nekunk amugy jo volt de hazudozott ossze-vissza es mindenfele kamuval ki akarta huzni magat a fizetes alol. Es en sem vagyok madar.
2015. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%
Úgy néz ki, eddig is csak a pénz miatt találkozott vele, hiszen azóta nem megy, amióta nincs pénz. Ez már nem lesz jobb, sajnos, hiszen az apjának is lejött, hogy ez a helyzet.
2015. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem egy 16 évest nem kényszerítenek. :) Egyébként a volt férjednek sem lenne érdemes ügyet csinálnia belőle, az érdeklődést nem lehet kicsikarni és nyilván okkal nem akar menni a lányod. A gyerektartást 2 évig még köteles fizetni, de nem értem hogy miért vállalt még egy gyereket, ha így már nem fér bele a keretbe. Felelős gyermekvállalás, lvl 100... :) Majd leüli. :D
2015. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
7 - es, ez nem erről szól. Egy felnőtt embert a törvény kötelezi a fizetésre, ez nem szimpátia kérdése. Mellesleg nekem is rosszul esne ha az apám ennyivel nem támogatna. Nem 2 fillér gyereket nevelni és így minden teher az anyára hárul. Még szép hogy neheztel a lány...
2015. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
17%

"Még szép hogy neheztel a lány..."

És akkor már találkozni sem kell vele? Ne viccelj, erre meg az apa neheztelhet.

2015. jan. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!