Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 16 éves nagylányom hónapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves nagylányom hónapok óta nem akar menni az apjához kapcsolattartásra. Lehet nekem ebből valami bajom?

Figyelt kérdés
Korábban rendszeresen, 2 hetente találkoztak, azonban mióta 2 éve volt férjemnek másik kapcsolatából gyermeke született, nem fizeti a gyermektartást lányom részére. Ez a lányomnak (és nekem is) nagyon rosszul esik, ezért nem akar vele találkozni. Fél év elteltével jelentettem be a bíróságon az elmaradást, addig reménykedtem benne, hogy rendeződik a helyzet. Az ítélet is megvan már, ennek ellenére nem fizet...

2015. jan. 27. 12:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
61%
Ha menne legalább emlékeztetné az apát és társát hogy igenis ő létezik, van, nem lehet figyelmen kívül hagyni.
2015. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Az elmondottak alapján nem sok háttérinformációt lehet megtudni a dologról, de az is lehet, hogy azért nem akar menni hozzá a lányod, mert őt is bántotta, csak nem meri elmondani, mert fél, hogy nagyobb baj lesz belőle.
2015. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
17%
Biztos nem leszek népszerű a válaszommal, de: azt mondod, a volt férjed két éve nem fizet gyerektartást. Most nem azért, de nem épp a felelős szülői magatartás csúcsa az sem, ha a 14 éves gyerekedet beavatod az ilyesmibe. Vagy mégis hogy kell ezt elképzelni, ha nem úgy, hogy közölted a lányoddal, hogy "apád nem fizet gyerektartást"? Mégis miért kell ilyesmivel sokkolni egy kamaszt? Miért kell beavatni a pénzügyi gondjaidba egy gyereket? Vagy te nem érzed úgy, hogy az ilyen megjegyzéseiddel az apja ellen hangolod őt? Aztán meg csodálkozol, hogy miért nem akar a lányod menni az apjához. Nem gondolod, hogy esetleg a kialakult helyzet a te hibád is?
2015. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
23-as, te azt gondolod, hogy a 10-12-14 éves gyerek h*lye? Mi oka lenne a szülőnek eltagadni, hogy nincs gyt? Hazugságra, mellébeszélésre tanítani? Milyen felnőtt lenne az így neveltből? Ja, tudom! Olyan, aki hazudik, nincs felelőssérérzete, és igen, nem fizet gyerektartást!
2015. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
15 éves elmúlt már a lányom, mikor megtudta, hogy az apja nem fizet. Nem 2 éve nem megy az apjához, hanem az utóbbi 5 hónapban. Azt gondolom, hogy egy ekkora "gyereknek" már igenis köze van ehhez a dologhoz, főleg, ha azt tapasztalja, hogy a másik gyerek pedig mindent megkap.
2015. jan. 27. 17:05
 26/26 anonim ***** válasza:
86%
23-as Az apja ellen neveli??Miért mert nem hazudik?Akkor nevelné az apja ellen,ha valótlan negatív dolgokat állítana róla ,és nem azzal,hogy elmondja az igazat,ha ez apa ellen nevelés,akkor apa tegyen arról,hogy ne legyen anyukának mit mondania róla.Nem az a rossz aki rosszat csinál,hanem aki kimondja?Mekkora hülyeség ez???
2015. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!