Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha nem tudok beletörődni, hogy csak kéthetente láthatom a gyerekeimet? Akárhány ügyvédnél jártam mind azt mondja hogy esélyem sincs több láthatásra ha anyuka nem egyezik bele, mert évek óta ebbe szoktak bele a gyerekek.

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 23:00
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Utolsó! Exed kiengedett Titeket külföldre? Akkor nem is szerette a gyerekét.
2015. febr. 5. 00:04
 12/24 anonim ***** válasza:
78%

"Ex azt mondja hogy inkább szünetekben adja többet "


Bosszúálló nő, aki a gyerekeit használja arra, hogy büntesse az apát, nem mond ilyet. Akkor szünetekben sem engedné...

Akkor viszont mégiscsak veled, a hozzáállásoddal lehet a probléma.

Nekem volt olyan, hogy ha elvitte az apa mégis pénteken a suliból őket hétvégére, csak annyit kértem, hogy szánjanak fél órát a lecke elkészítésére. Azt hiszed megcsinálták? Nem, nekem maradt minden vasárnap estére a hullafáradt gyerekekkel. Arra nem volt képes, hogy a pár soros lecke mellé leültesse őket. Alsósok voltak, még csak nem is volt sok.

2015. febr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Úgy írta alá a papírt, mint a szél.

De szereti őket, csak épp a velük való macerát nem. Jópofizás,ígérgetés az megy. Csak egy szülőnek több a felelőssége.

2015. febr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha a tanulás a probléma akkor menj el hozzájuk és tanulj velük.Addig is velük vagy,t kérdezd ki a leckét.
2015. febr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
85%
Te kérdező, nagy zsarnok lehetsz te, és rendkívül önző. Ebből a kevés megnyilvánulásodból is ez jön le. Így ne csodálkozz, hogy nem tudsz megegyezni az exeddel. Fenyegeted, zsarolni próbálod. Bárki már is így viselkedne a helyében. Miért baj az, hogy a gyerekek érdekeit tartja szem előtt a bíróság is, és az anyjuk is? Az a sajnálatos, hogy te nem. Ha nem a csatározással lennél elfoglalva, hanem azza mi jó a gyerekeidnek, nem így viselkednél. Én azon a véleményen vagyok, hogy válás után is az a legjobb, ha nincsenek a gyerekek elszakítva egyik szülőtől sem, annyit lehetnek együtt, amennyit szeretnének. De ez nagyban függ a szülőktől, a hozzáállásuktól, és, hogy a gyerekekre milyen hatással vannak. Nem egyedi eset a tiétek, hogy máshogy viselkednek a gyerekek a láthatás után. Máshol is hallani ilyet. Miért nem a békére törekszel, csatározás helyett? Talán több helyed lenne az életükben, mint így.Ha fenyegetőzés helyett értelmesen leülnél az anyjukkal beszélni, lehet, hogy számodra is kedvezőbb eredményeket lehetne elérni, talán még együtt is tudnátok működni a közös gyerekek érdekében, akiknek normális esetben mindkettőtökre szükségük lenne.
2015. febr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk tényleg nem lenne egyszerű,ha hét közben találkoznál a gyerekekkel,egész délelőtt iskolában vannak,megebédelnek,aztán neki ülnek leckét írni,ami lehet olyan 1-2 óra,akkor már kb du.5 van mire végeznek,gondolom 7 óra felé meg már fürdenek.Max a tanulási idő után tudnátok találkozni,mert annak tényleg nincs értelme,hogy délután elviszed a gyerekeket,ők meg utána este fáradtan kezdjék a leckeírást.Azt meg pláne nem tartom egészségesnek,hogy beülj hozzájuk a lakásba,(ahogy itt írta az egyik válaszoló)és Te tanulj velük.
2015. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Apuka! Semmi kapcsolattartas nincs koztetek a kovetkezo lathatasig? Mert mondjuk tanulas ido utan nyugodtan telefonalhatnatok egymasnak, igy talan egyiktek sem erezne azt, hogy tul sok a kulon toltott ido...
2015. febr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%

Ha a szünetek fel a tied, akkor túl sok okod nincs panaszkodni.

És nagyon furcsa volt ezt olvasni tőled:

"Azt mondja a gyerekeket nézzem és ne magam. A bíró is ezt nézi sajnos és a gyakorlat alapján így dönt."


????????


Sajnos a gyereket (=gyerek érdekét) nézi és nem a tiédet????? Hát, ez igazi freudi elszólás volt!

2015. febr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy a bírói gyakorlat sem engedi a hétköznapi kapcsolattartást. Nem hiszem el hogy nem szoknák meg a gyerekek. Az egész élet változásból áll.

Amióta párja van az exnek végképp úgy érzem hogy elveszítem a gyerekeket.

2015. febr. 5. 09:33
 20/24 anonim ***** válasza:
77%
Telefonálj, skype-olj velük naponta. Illetve, amikor veled vannak, alakíts ki velük olyan kapcsolatot, hogy akarjanak hozzád menni. A volt feleséggel jegeld most a témát, csak ezt a napi kapcsolattartást engedélyezze. Ha jó a kapcsolatod a gyerekekkel, akkor nemsokára ők fogják kérni, hogy többet mehessenek.
2015. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!