Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van aki tartja a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki tartja a kapcsolatot az exével? Olyanra gondolok, ahol nincs közös gyerek. Mennyi ideig voltatok együtt? Mióta mentetek szét? Mi volt az oka, hogy szétmentetek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem. 2,5 éve, 4,5 év után. Többször cserbenhagyott. De én egy exszel sem tartom a kapcsolatot, mert szerintem az egy külön kategória.
2014. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Volt akivel 4 evig. Nem erdekel. Megcsalt. Ez volt az egyik ok a sok kozul.
2014. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja es nem tartom a kapcsolat vele.
2014. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

6 évig voltunk együtt, 7 éve mentünk szét, mert mások voltak a céljaink, terveink.

Konkrétan nem tartjuk a kapcsolatot, de ha az utcán összefutunk beszélünk pár szót.

2014. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egy van akivel tartom, kifejezetten jóban vagyunk. Majdnem egy évig tartott, 2007-őszén jöttünk össze. Ami miatt szakítottunk, hogy én akkor voltam 20 éves amikor összejöttünk, ő 30 és már volt két pici gyereke. Én akkoriban még nem voltam kész arra, hogy két gyerek "pótanyukája" legyek, pedig szeretem a gyerekeket. Nem vagyunk napi kapcsolatban, de van egy nagyobb és lazább baráti társaság, amiben mindketten benne vagyunk. Havonta általában találkozunk és tényleg szoros barátság van köztünk.


Ja és tegnap pont színházban voltam a kislányával:)

2014. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

6 évet voltunk együtt, 15 éve vége, hetente legalább egyszer beszélünk :)

3 évet voltunk együtt 6 éve vége, kb. kéthetente keressük egymást :)


Kifulladt mindkét kapcsolat, de szépen váltunk el, és mint embert szeretjük a másikat, csak az együttélés nem ment... Barátnak azonban jól beváltunk egymás számára :)

2014. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Volt pár ex, de nem tartom senkivel a kapcsolatot, nem véletlen lett vége. Én nem tudok szépen szakítani, talán ez is az oka. Nem vagyok kíváncsi, hogy mi lett velük. Az utolsó exxel nem kellet szakítanom, mert öngyilkos lett.
2014. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a kapcsolatartás. Az eslő barátommal, akivel 3 évet jártam, egyáltalán nem beszélünk, mióta vége lett (8 éve). Ő nagyon megharagudott mikor szakítottam vele, mert már nem szerettem( 18 voltam, gyerekszerelem volt). A következővel csak félévet voltam együtt, de a ő volt a legnagyobb szerelmem. Vele szoktam beszélni néha neten, úgy 2-3 havonta beszélgetünk, hogy kivel mi van, ilyenek, vele szeretek beszélni, főleg mióta nem nyomul már rám. A másikkal 4 évet voltam, vele kb félévente, szülinapokkor beszélünk pár szót, de semmi mély tartalmú.
2014. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, gyakran összejárunk, házasság is volt, nem csak kapcsolat....
2014. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Persze,6 evig voltunk hazasok,megcsalt 4 eve valtunk el,de azota is beszelunk rendszeresen,ha segitsegre van szulsege akkor segitek neki plusz kozos a barati tarsasagunk:-))En azota mar ujra ferjehzmentem,a ferjemmel is jol kijonnek,baratok ugyan nem lesznek de elvannak:-)))


Rajta kivul meg tartom par exemmel a kapcsolatot, igaz nem rendszeresen:-)))

2014. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!