Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg ennyire megalázó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire megalázó lenne a párom exének, hogy mi összejöttünk? Kérheti a láthatás csökkentését ezzel az indokkal?

Figyelt kérdés

A párom exe azóta nem kedvel, mióta először hallott rólam. Most végre kibökte, hogy az a baja velem, hogy 4 gyermekes anyukaként én összejöttem a volt férjével. Azt mondta, ennél jobban már nem is tudnánk megalázni.

Először azt akarta, hogy szakítsunk, majd mikor kiderült, hogy már az esküvőt tervezzük, azt vágta az arcunkba, hogy a párom törődjön bele, hogy ezután csak minden 2. hétvégén láthatja a gyermekeiket.

3 gyermekük van és eddig nem volt megszabott láthatás, közös megegyezés alapján a párom akkor találkozott a gyermekeivel, amikor csak lehetett.


2015. ápr. 7. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben semmi megalázó nincsen. Elváltak. Miért kéne örökre egyedül maradni a párodnak?

Szerintem bárkit találna a párod, soha senkit nem kedvelne a kedves ex.

2015. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

erre hivatkozva nem hinném h kérheti a láthatás csökkentését ....


de mi van a bírósági papírokban ?

2015. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A parod exe nem tudja feldolgozni, h egyutt vagytok, sot igazabol azt sem, h a parod nem vele van mar. Ha egyeb - ertekelheto indokot - nem tud felhozni, h miert csokkenti a a gyerekek lathatasat, akkor megmondhatjatok neki, h ha birosagi ugyet akar ebbol, akkor csak hajra. A birosag meg szepen elhajtja majd ugyis...
2015. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igazuk van az előttem szólóknak. nem tudja feldolgozni, hogy a volt férje mással van már, és ezzel akar bosszútálni.
2015. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gyerekes dolog, az ex részéről! Ki ő , talán az anyja? (még egy anya se szóljon bele, de mindegy)Engedélyt nem kell kérnie az exenek, hogy kivel állhat szóba? Az agyam eldobom... Miért lenne megalázó? Annak biztos jobban örült volna, ha egy egyedülálló fitnesz nővel állt volna össze? /bocsánat, ezt nem sertesnek szánom veled szemben / Szerintem tök mindegy kivel jött volna össze, mert ő még mindig a tulajdonanak tartja...
2015. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit ítélt/hagyott jóvá a bíróság?
2015. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!