Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Láthatáson kívül semmi kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatáson kívül semmi kapcsolat a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Most váltunk el 3 hónapja. Van egy közös lányunk,aki 5 éves. Tegnapelőtt az utcán véletlenül összefutottam a volt feleségemmel és a kislányommal. Persze én egyből odamentem volna a lányomhoz,erre a volt feleségem kimérten közölte,hogy most nincs láthatásra jogosultságom,úgyhogy ne zaklassam őket,megfogta a lányom karját és húzta maga után. Én nem értem,ha épp nincs láthatásom,akkor már oda se köszönhetek a lányomnak? Hétvégén nálam van és ha elmegyünk valahova és össze futnánk az anyjával,nekem eszembe sem jutna ilyet tenni.

2015. jan. 17. 01:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi infó alapján egyetértek Veled.
2015. jan. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Miért mennyi infó kellene még? Ennyi történt,nem tudok többet írni a dologról.
2015. jan. 17. 01:49
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hááát ez elég fura... elvált anyaként mondom,hogy ez már tulzás az exedtől. Nem tudom miért ilyen ellenséges az exed én nem szoktam elrángatni ha összefutunk az apjával.
2015. jan. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
10%
Több infó esetén? Pl. ha bántalmazó vagy, és félteni kell a gyerek testi épségét, akkor érthető. Meg sok más esetet is el tudok képzelni.
2015. jan. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Gondolom haragszik,mert egy másik nő miatt váltunk el,kerestem mást,miután otthon már közel 2 éve nem éltünk házaséletet. Bár többször elmondtam a volt feleségemnek,hogy ha ő nem hajlandó,akkor keresek mást. Valahogy nem érdekelte. De szerintem akármi miatt is váltunk el,nem így kellene ezt a helyzetet kezelnie. Szegény kislányom ordított utánam,majd megszakadt a szívem.
2015. jan. 17. 01:58
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem,nem vagyok se bántalmazó,se alkoholista,se semmi ilyesmi.
2015. jan. 17. 01:59
 7/24 anonim ***** válasza:
24%

Lehet, hogy úgy értékeli, nem csak őt hagytad el, hanem a gyereket is, és akkor meg mit akarsz tőle. Sokan gondoljék úgy, hogy a család a szerelemnél fontosabb.

És sokan gondolják úgy, hogy ha egy házasság már nem szerelmi kapcsolat, nem jó párkapcsolat, akkor meg kell szüntetni.

Talán becsaptad őt, és így akar büntetni.

Annyi minden oka lehet.

2015. jan. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

Némelyik válasz nagyon vicces. Aki azt írta hogy talán ha bántalmazó az apa vagy félteni kell tőle a gyereket,az elolvasta amit a kérdező írt? Tehát az anya az utcán nem engedte oda a gyerekhez az apát és azt mondta hogy most nincs láthatása. Ebből ki lehet venni,hogy láthatáskor viszont láthatja a gyereket. Akkor kedves válaszoló:

"Több infó esetén? Pl. ha bántalmazó vagy, és félteni kell a gyerek testi épségét, akkor érthető. Meg sok más esetet is el tudok képzelni."

Gondolod hogy a szerinted bántalmazó apa az utcán az anya felügyelete mellett nem mehet oda a gyerekhez,de láthatásra elviheti? Istenem,csak néha egy kis gondolkodást adj az embereknek!

Amúgy a kérdező volt felesége gusztustalan!

2015. jan. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen igaza van az utolsó válaszolónak! Gondolom a gyerektartást azért nem utasítja vissza az exed, pedig ha ennyire haragszik rád, azt is megtehetné nyugodtan..
2015. jan. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

"Gondolod hogy a szerinted bántalmazó apa az utcán az anya felügyelete mellett nem mehet oda a gyerekhez,de láthatásra elviheti? "


Igen. Esetemben a gyámhatóság ezt mondta: amíg az apa nem tesz maradandó kárt a gyerekben, addig látogathatja.

2015. jan. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!