Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan kisgyermekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan kisgyermekes anyuka aki 2 havonta külföldre jár dolgozni pl:gyermekfelügyelet idős ápolás stb. és nagyszülőknél van addig a kiskorú?

Figyelt kérdés
Hogyan sikerült kijutnotok és hogyan élte meg ezt a gyereketek?Ti kibírtátok vagy csak nagyon nehezen?Volt aki hazajött a gyerek hiánya vagy honvágy miatt?
2010. febr. 22. 13:13
 1/6 anonim válasza:
mennyi ídőre mész ki?több napra.?nehéz lesz akkor biztos.de a pénz kell.milyen messze mész?
2010. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló egyértelműen több napra megyek (mennék),hetekre.Kb. egy hónap Németben egy hónap itthon.
2010. febr. 22. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a barátnőm anyukája csinált ilyent.


Külföldre járt dolgozni, kb olyan időszakonként, mint ahogy Te is leírtad.

A gyerek (a barátnőm) itthon maradt addig az apukájával.

A barátnőm akkor volt kb. 4-5 éves, szóval ő elfogadta ezt a dolgot, hogy nem volt vele ott mindig anyu.


A honvágyas dolgot sajnos nem tudom.

2010. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A noverem ugyanezt csinalta, addig az unokahugom (2 eves kortol 6 evesig) hetkozben az apjaval,hetvegen meg nalunk volt addig. Tesom 2 hetet dolgozott, 2 hetet itthon volt. A lusta ferje nem ment el dolgozni, szoval ez volt az egyetlen megoldas. Annyi,h az unokahugom sokkal onalobb lett,mint a tobbi korabeli gyerek es lelkileg is joval nyugodtabb, tudja,h nincs mellette az anyja az nem a vilag vege es hogy szereto emberek veszik korul.
2010. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Kisfiam 14.éves..Most ballag majd úgy hogy nem olyan kicsi már.Apja sosem fizetett semmit gyerektartás sem.Most hogy megszűnt a 8 éves munkaviszonyom eljutottam arra szintre hogy megtegyem ezt a lépést.Talán jobb lesz jeligével.Mert sajnos ebben az országban a minimálbérből (ennyit kaptam 58 000)nem lehet megélni.A munkanélküliről meg nem is beszéljünk.eddig tudtam kapaszkodni küzdeni de ITT már sajnos nem tudok más megoldást.mert mi is (fiammal) mint még több százezren Magyarországon nagyon nehéz anyagi gondokkal küszködünk.Kérem hasonló helyzetű nők leveleit.
2010. febr. 22. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nagy a fiad én biztos kimennék és ha jó állást találnék vinném magammal őt is.A nyelv miatt ez neki is hatalmas lehetőség a jövőjére nézve...
2010. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!