Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2 év házasság után, ha válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év házasság után, ha válni szeretnénk és enyém a lakás, akkor "kirakhatom" a másik felet?

Figyelt kérdés
Most döntöttünk úgy hogy válni fogunk, de még nem talált magának új lakást én pedig képtelen vagyok elviselni tovább. Kirúghatom őt, hiszen a lakás csak az én tulajdonomban áll?
2015. máj. 7. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha van szived?!
2015. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg gonosznak hangzik, de őszintén rendesen lehúzott, és nem hiszem hogy el tudnám viselni őt még 1 hónapig
2015. máj. 7. 19:29
 3/14 A kérdező kommentje:
De valahol olvastam hogy hiába az enyém a lakás, neki joga van itt maradni, mert a házastársam. Ez igaz?
2015. máj. 7. 19:30
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Természetesen kirúghatod! Én is kirúgnám.
2015. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Biztos nincs ilyen joga, hogy itt maradjon? És ha nem hajlandó elmenni? A rendőrséget csak nem hívhatom rá, nem hinném hogy kiköltöztetnék
2015. máj. 7. 19:33
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem mondod, hogy nem tudod "jobb belátásra" bírni!?-)
2015. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A rendőrség azt kérdezné elsőre,hogy be van -e jelentve az ingatlanba. Ha nincs akkor általában kimennek és segítenek kitessékelni.
2015. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy önszántából előbb elmenne, főleg úgy hogy pénzt is követel vissza. Ezért gondoltam, hogy fogom és kirakom. De csak azért aggódok, hogy ne tudjon menni sehová sem, hogy joga van itt lakni én meg kiraktam.
2015. máj. 7. 19:36
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak!
2015. máj. 7. 19:37
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Pedig mehet! Bepanaszolhat az anyukájánál!
2015. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!