Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A parommal nem nagyon jovunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal nem nagyon jovunk ki, vagy egy 15 honapos lanyunk is, de elvalni meg szerintem egyikunk se akar igazan, mit tegyek hogy helyre hozzam a hazasagom?

Figyelt kérdés
mar sok mindent egymas fejehez vagtunk (pl valas, itt hagylak, nem kellesz)
2008. aug. 30. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha már túl vagytok a vagdalkozáson, akkor itt lenne az idő, hogy valóban elkezdjetek azon dolgozni, hogy helyrehozzátok a házasságot.

Sajnos nem derült ki, hogy mitől romlott meg, volt-e konkrét ok, tényező, amely "vagdalkozáshoz" vezetett. Ha ezt még megosztod velünk, talán életszerűbb tanácsokat is kaphatsz.


A javaslatom: Beszélni, beszélni és nagyon sokat beszélni. Illetve MEGHALLGATNI a másikat. Ez a kulcsa mindennek.

2008. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Szija

Az,h nem nagyon jösztök ki nem tudom pontosan mit takar!

Szeretitek egymást??Esetleg privátban leírhatnád!

Hát a válás nem a legjobb megoldás szerintem se.Engem egyedül nevelt fel anyukám és az nagyon nem az igazi!Szüksége van a babynek mindkettőtökre!Persze ha nem megy akkor nem kényszeríthetitek rá magatokat a másikra!Mindenesetre érdemes próbálkozni helyrehozni a dolgot nemcsak a baba miatt miattatok is.Együtt azért mégiscsak könnyebb felnevelni meg megadni neki a amire szüksége van.Meghát jó ha van az ember mellett vki,jó ha van kihez bújni éjszaka.Tényleg jó lenne tudni mi áll a a probléma hátterében,mert nem mind1,h mondjuk az a baj,h sokat dolgozik a férjed és nincs már türelme hozzátok este,vagy ha esetleg már úgy érzed,h ellaposodott a kapcsolatotok.....

Azért akadnak jó kis női praktikák amik sok gondra hatásosak.Mondjuk romantikus vacsival várod haza,szexi fehérnemű,meghallgatod a gondjait,ne terheld állandóan a tieiddel,próbálj a kedvébe járni amivel csak lehet!!

Egy kisbaba sok változást hoz nem mindenki egyformán tudja kezelni.Lehet pl. Te is kivagy,mert tuti nem könnyű otthol egyedül.Én most 24 hetes vagyok nekem pl nagyon uncsi és nehéz lekötni magam,ezért sokszor a páromon csattan a dolog sokszo sokindent a fejéhez vágok pedig mindennél jobban szeretem!

Rem vmennyire a segítségedre tudta lenni.

Egy kisbaba nagy boldogság próbáljátok hát együtt élvezni!!

2008. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igen, mi amikor meghazasodtunk nagyon nagyon boldogok voltunk,a naszejszakan fogant meg a lanyunk is es ez csak hab a tortan volt nagyon nagyon boldogok voltunk de sajnos en 3 honapos terhes voltam mikor visza kellet hogy jojjek canadaba a ferjemet sponzoralni,es hat 8 honapig mi kulon voltunk, o mire kijutott egy 2 honapos baba varta es en, a tavolsag ha akartuk ha nem, meg torte a hazasagunkat rengeteget veszekedtunk! es azota is:( eleg durva dolgokat vagunk egymas fejehez, de ettol fuggetlenul mind a ketten ugy erezzuk hogy nem birnank egymas nelkul elni!!
2008. aug. 30. 18:36
 4/16 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon koszonom a valaszotokat puszi nektek:)
2008. aug. 30. 18:38
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia,meg lehet mindent beszélni,föleg ha a férjed elgondolkodna azon,hogy neki most màr pedig van egy csaalàdja,akik szeretik,és van egy pici gyermeke akinek szüksége van rà.Az a baj,hogy a nemzetiségünktöl is,mi elég erös akaratuak vagyunk,föleg ha egy kapcsolatban valamelyik fél dominàns is.Ebben ugy làtszik te vagy az,mivel te kimentél Kanadàba.És a férjed utànnad ment.

Lehet külföldön magyarként élni,söt kell is,ha neked a férjed pont magyar,nem szabad "el külföldiesülni",mert az nem sok jo vezet.A férjed féltékeny is,de gondolom,hogy az,ilyen esetben szerintem minden fél az lenne.Egészen biztosan én is.Meg kell beszélni vele,mi az amit rosszul csinàltok,mi az ami neked nem tetszik mi az ami neki nem tetszik,és vàltoztatni azokon.Egy kapcsolatnak harmonikusnak kellene lennie,föleg a baba miatt,de ehez szerintem az öszinteség is hozzà jàrul,ha megnyiltok egymàs elött.Az én baràtommal lassan 2 éve vagyunk együtt,és most én is babàt vàrok tölle,de ugy nézett ki az elmult hetekben hogy elvàlnak utjaink,mert nem volt meg a megfelelö öszinteség,de ö is elkezdett velem,tényleg nagyon öszinte lenni,és meg tudjuk a problémàinkat beszélni.Sok szerencsét a pàrkapcsolatodhoz és fel a fejjel nincs elveszve semmi.

2008. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
koszi szepen
2008. aug. 31. 04:16
 7/16 anonim válasza:
100%

Szija

A második vagyok.Akkor vmilyen szinten beletaláltam a dologba:)Most,h így jobban belelátok a probléma forrásásba szerintem minden esélyetek megvan arra,h boldogan éljetek együtt hárman!!Te egy nagyon erős nő vagy és képes leszel helyrehozni a dolgokat!Adj időt a férjednek,h megeméssze a változásokat,beszélgessetek sokat,legyetek türelmesek egymáshoz és ne vagdalkozzatok,mert ha vmi tényleg nagyon bántót mondtok egymásnak az örökre megmaradhat a fejébe és vitaforrás lehet a jövőben is!Szerelem van ez a legfontosabb!!Az meg,h a nászéjszakán fogant a baba tényleg sak hab a tortán:)

Puszi

2008. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem bántásból,tényleg,de milyen szerelem az,amit "megnyírbál" egy kis távolság?
2008. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
figyelj kis tavolsag???:) akkor te szerintem a parodtol ha van egyaltalan sose lehetttel tavol de ne is legyel mert borzaszto foleg ugy hogy en kozbe gyermeket vartam tole, es 8 honapig nem lattuk egymast haat megneznem en azt a kapcsolatot ahol egyaltalan, nem okozott semmi torest vagy pl barmi mast!! jaa es ugy szuletett meg a lanyunk is hogy o a szulesnel sem volt velunk! 3 honapos terhes voltam mikor kulon valtunk es mikor ujra talalkoztunk egy 2 honapos baba varta, hat nem volt egyszeru!!
2008. szept. 1. 02:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legfontosabb egy gyereknek hogy normális körülmények közt nőjjön fel,azaz ne egész nap a szülők veszekedését hallja.Jól meg kell beszélni a problémákat,hogy ne "újuljanak"ki a gondok pár év múlva.Sok sikert és józan döntést kívánok!
2008. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!