Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsalt feleségek! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt feleségek! Hogyan álnátok, áltatok bosszút azon a kedves kolleganőn, aki elszerette a férjeteket és tapad rá, holott tudja, hogy felesége és 3 gyereke van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 09:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
74%

Miért akarsz erre a szintre süllyedni? Bosszú-bosszú-bosszú. Ez egy akkora nagy butaság! Akit vinni lehet, hagy vigyék, legalább látod, kivel éltél együtt, kire pazaroltad az életedet el. És hogy miért mondom, hogy butaság?

Azért, mert engem is megcsalt annak idején a párom, elhagytam, mert a megcsalást nem bocsájtom meg. Elborult az agyam, fenyegettem a csajt, mindent el akartam követni, hogy keresztbe tegyek neki. Aztán idővel elmúlt a fájdalom és rájöttem, hogy sokkal jobb ez a pasi nélkül az életem. Találtam mást, aki megbecsül. De történt egy kis dolog, az ex rács mögé került, a telefonja meg az én nevemen volt, megkértem az anyját, hogy írja át (mondjuk ezt többször kértem). Kimentem, megbeszéltem vele az átírást! Este csörög a telefonom, az új kisasszony felháborodva hívott, hogy mit képzelek magamról, hogy odamegyek, amikor ő nincs otthon. Válasz: Nem veled volt dolgom. Aztán elsírta magát, hogy kész van, kikészült a helyzettől idegileg. Felajánlottam a segítségemet. Ma ő az egyetlen barátnőm, megbeszéltük a múltat és arra jutottunk, hogy ez volt a legjobb dolog, ami velem és vele történt, hogy ő az új asszony.

Most sokan lehurrognak, de arcok mögött vannak emberek, emberi érzelmek, amiket nem mi irányítunk, csak el kell fogadni és kész.

2010. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is undorító és kicsinyes, hogy ki akarod rúgatni. Ő nem követett el ellened semmit. A férjed volt hűtlen, nem a csaj.

Ez milyen szar duma, amit a férjed lenyomott neked... Csak neked nem tűnik fel???

2010. márc. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
0%
Hát én is igy jártam, 17 hónapos a kislányunk.A férjem megcsalt egy 20 éves kocsmáros lánnyal, mindjárt másnap lebukott egy sms-sel.Soha életembe nem verekedtem, de én átmentem aznap este és nagyon megvertem a lányt.Megköszöntem neki hogy elvette egy kislánytól az apukáját.Utána hazajöttem és kidobtam a férjemet.
2010. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
sehogyan sem ,
2018. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!