Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsalt feleségek! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt feleségek! Hogyan álnátok, áltatok bosszút azon a kedves kolleganőn, aki elszerette a férjeteket és tapad rá, holott tudja, hogy felesége és 3 gyereke van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 09:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
66%

Azt hiszem sehogy. A férj is jelen volt a megcsalásnál. Elszeretni azt lehet, aki ebben aktívan részt vesz, tehát a férj legalább annyira hibás, mint a "kedves" kolléganő. Zsák a foltját...

Azon kívül meggyőződésem, hogy egy házasság (vagy bármilyen kapcsolat) megromlásához kell mindkét fél. Tehát elgondolkodnék, én mit rontottam el. Egy házasságot, szerelmet működtetni kell, tenni kell érte nap mint nap.

Egy papír, a gyerekek megléte, a közös vagyon önmagában nem működteti hosszú távon. Tehát a házasságotokban valami eleve nem stimmelt. Ezt kellene tisztázni (magadban, vagy közösen), hogy mi volt a hiba, illetve ki miben hibázott.

Tisztáznám, hogy van-e értelme rendbe hozni a házasságot, illetve van-e erre lehetőség. Aztán magamba néznék, hogy képes lennék-e túltenni magam a történteken.

Minden további lépés ettől függne.

Egy biztos, a bosszú a világon semmit nem old meg, és nem is érezném magam jobban tőle.

2010. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Csak azt lehet elszeretni, aki hagyja magát. Itt a férjed a ludas (ok, erkölcsileg nem állhat a helyzet magaslatán a nő sem, de itt nem ő a hibás). Az én férjemnek a szépségkirálynő is tehetné a szépet, tapadhatna rá, neki én kellek. A te férjedet, ha nem ez a nő, akkor 5 év múlva egy másik csábítja el, mert el lehet. Dobd ki a férjed. Ja, esetleg küldhetsz neki egy levelet, amiben gratulálsz a szerencséjéhez és felsorolod a férjed "figyelemreméltó" tulajdonságait: pl horkol, zoknit asztalra dobál, mosdókagylóba pisil, büdös a lába stb. :)
2010. febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
36%

Sztem nem a férj a hibás, bocs.

Nyilván nem azért csalt meg hogy téged megbántson és nemis azért hogy a másik nőnek örömet szerezzen. Hanem azért hogy magának örömet szerezzen és ezért nem lehet elítélni mert erre te is törekszel pl elvárod hogy a férjed hűséges legyen. Na te meg nem adtál meg neki valamit, ami alap dolog lett volna, azért ő most megcsalt így te sem kapod meg amit akartál. Ettől nem lesz rossz ember 3mótok közül senki, és sajnos te vagy az egyetlen aki hibázott (kivéve ha mást is elrontott a férjed). Bocs. De azért gondolkozz el ezen. És ne akarj azonnal szakítani, bosszút állni meg végképp ne.

2010. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
66%

Na ez hülyeség ez a nézz magadba szöveg, hogy megcsalt. Minden házasságban vannak problémák, ha nem működik rendben hogy mindkét fél egyformán felelős. De a jellemtelen a megcsalás. Meg kell oldani a problémákat. Ha úgy érzem, hogy már nem akarom akkor más úton folytatom az életem. De a megcsalás egy gusztustalan dolog. Kilépek és utána élhetem az életem kedvemre. De attól még, hogy valamilyen szinten megromlik a házasság, nem kell a másikat megcsalni. Szerintem

Szóval ezért gonolom, hogy a férjed egy ...

2010. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, pár dolgot pontosítanék!

Férjemmel beszéltünk erről, azt mondja, nincs semmi baja velem,az ágyba is remekül megvoltunk, egyszerűen nem tud ellenállni a kísértésnek. Azt mondja tudja, hogy mással se lenne boldogabb, főleg a gyerekek nélkül,mert nagyon hiányoznánk neki,egyszerűen gyenge..ott a lehetőség...egy nyomulós kis k...a ...és elesik!

Igazatok van,megérdemlik egymást!

Most nincs ithon,de azt hiszem ha hazajön kivágom neki a cuccait!

Ja,és nem ez az első megcsalása!

Többet már megbocsájtottam,na azt hiszem itt hibáztam,ezt szúrtam el!

Azért lehet,hogy kirugatom a csajt ;)

2010. febr. 28. 09:43
 16/34 A kérdező kommentje:

Ja,és nem nagyon mehet a csajhoz, mivel annak ott a férje!Még!

Megy ahova akar! Eddig tűrtem, nehogy már én érezzem sz.rul magam,mert nincs hova mennie? (azért van anyjáék stb csak oda nem akar) Gondolt volna erre előbb!

2010. febr. 28. 09:56
 17/34 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Szerintem ez a nyomulós kis k*rva nem magyarázat! Ha a férjed nem akarja nem teszi meg! Nekem is van munkahelyem ahol velem együtt 2 nőre jut kb 25 férfi egylégterű irodkba szerinted mi nem kapunk lépten nyomon ajánlatokat de mivel mindketőnknek gyereke családja van viccet csinálunk belőle ha túl tolakodo pedig kerek perec elküldjük! Szóval ha valaki nem akar valakivel lefeküdni a másik bármit is tehet nem fog megtörténni! Pl ha hozzád minden nap menne valaki h h meg d*gna te is bedölnél neki? Gondolom nem!
2010. febr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
65%
Ha el is váltok nem kéne a gyerekektől eltiltani.
2010. febr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
86%

A férjed a hibás. Hangulatember, könnyen szerelembe esik, könnyű elcsábítani, nem tud nemet mondani egy lehetőségre, nem gondol bele abba, hogy ezzel tönkreteszi a kapcsolatát veled, nem gondol bele mélyebben a következményekbe. Szerintem azt sem hiszi el hogy ki fogod rúgni, amíg meg nem teszed. Légy erős. Dobd ki.


Szerintem ha kirúgod 1-2 héten belül úgy fog könyörögni mint egy kiskutya, hogy mindent megbánt és fogadd vissza.


Aztán még meggondolhatod magad ha még képes vagy őt szeretni ennyi megcsalás után is.


Ha meg könyörög, akkor meg jól tetted hogy kidobtad.

Megjegyzem 3 gyerekkel nehéz új pasit találni, de nem lehetetlen.

2010. febr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Ha meg nem könyörög, akkor is jól tetted hogy kidobtad :) ezt akartam írni a végén
2010. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!