Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsalt feleségek! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt feleségek! Hogyan álnátok, áltatok bosszút azon a kedves kolleganőn, aki elszerette a férjeteket és tapad rá, holott tudja, hogy felesége és 3 gyereke van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 09:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem te is ugyanolyan szánalmassá válsz ezzel az "álljunk bosszút hehehehe" dologgal, mint a csaj. Megpróbált rámászni a férjedre? Igen. A pasi hagyta? Igen. Na akkor ki is most a szemét? A pasi aki tudja, hogy gyerek/asszony várja otthon, vagy a csaj, akinek nem kötelessége ezt tudni. Sztem a pasi.

Te meg (bocsi), de butus vagy, ha ez már nem az első alkalom, és mégis együtt vagy vele. ÉS szar duma, hogy "de a gyerekek összetartnak". Francokat. Emberi roncsot csinál belőlük a gondolat, hogy az apjuk csalja az anyjukat, anyuci meg szépen mindent elnéz. Te ezt kívánod a lányodnak? A folytonos megalázást és szépen lehajtott fejet, hogy viselje egy barom hűtlenségét? Ugye nem...

Tehát sztem lépj ki a kapcsolatból vagy vágd le a férjed micsodáját :) De ez a bosszút állok a kiscsajon béna és szánalmas megoldás. Ha ezt megteszed, te se leszel több nála, márpedig úgy tűnik többnek tekinted magad.

Bocs a nyers fogalmazásért, de nem fogok egyetérteni veled és megsimózni a buksid, hogy jól csinálod drágám csak így tovább...

2010. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
56%
hát én pedig,ha módom lenne rá,biztos bosszút állnék a csajon is,minimum az,hogy szólnék a férjének,hogy milyen kis "aranyos" a felesége és ki is rúgatnám.....A férjemet meg úgy kidobnám,mint macskát szarni....csak úgy repülnének a cuccai.....aztán ,mikor jönne pár hét múlva könyörögni,jól kinevetném és rácsapnám az ajtót....Megérdemelnék,undorítóak az ilyen emberek!!!!
2010. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
28%
Ne dölj be annak hogy te is hibás lehetsz, elég baj hogy a férjednek melletted és a 3gyereketek mellett van még ideje és kedve ilyesmire.Felháboritó hogy emberek honnan veszik a bátorságot hogy mások életét tönkre tegyék, lásd a férjed egy felelőtlen idióta, ennyit arról hogy mennyire fontos neki a családja. A másik szemétláda a csajszi, szerintem egy foglalt ember az tabu, és nem mászunk rá csak azért is. Válj el és a férjed egy életre elásta magát anyagilag, gyerektartás, stb! Soha többet nem fog egyenesbejönni, és igy senkinek nem fog kelleni majd. Nálam az asszony lépet félre, és a csávót szarrá aláztam a neten, kitöröltem, átirtam az adatlapját, sőt feltettem a képét a wiwemre hogy mindenki lássa ki miatt bomlott szét a család és sziv egy 5éves kisfiú. 33/f
2010. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
80%
namost: nemi erőszak történt? tehát ez a nő akarata és ellenállása ellenére lekötözte és megerőszakolta a férjedet? ha nem, akkor miért is akarsz bosszút állni? megérdemlik egymást sztem. a tett magában hordozza a büntetést. ha egy csalóval jött össze, annak az a büntetése, hogy egy csalóval kell élnie.
2010. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Igazat adok azoknak is akik azt írják, hogy férjem is ugyanannyira hibás,meg nem történt erőszak,na meg megérdemlik egymást...így is van ezzel tisztába vagyok!

De ha megtehetem miért ne tegyek a kiscsaj alá?

Lehet legközelebb elmegy a kedve a házas,több gyerekes férfiaktól! Kirugatni ki tudom. Mondjuk 33/f nekem az jutott eszembe, hogy feladok pár hírdetést, az elérhetőségeivel...úgyis egy k..va, lehet így könnyebben talál magának valakit,akivel megdug.athat.a magát!

2010. febr. 28. 13:52
 26/34 anonim ***** válasza:
36%

Nalunk is volt ilyen, es en felhivtam a csajt telefonon, es szepen kiosztottam! Azota lenyugodott, mar nem kell neki az en parom.

A csajt rugasd ki, azt irod megteheted. Ennel nagyobb bosszu nem kell!:)

A parod nem huseges tipus, es ha jon egy noci, akkor nem tud ellenallni neki. Ez a legnagyobb baj.

De hivd fel a csaj ferjet, mondd el neki, hogy milyen novel el egyutt.

A ferjeddel gondolom beszelsz egyfolytaban, csak talan erzi hogy ugysem hagyod el, mert szukseged van ra (mondjuk anyagilag).

Es a csajt siman rugasd ki, nem is ertem, hogy mire varsz.

2010. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem mondd el a férjének a dolgot, a férjedet meg dobd ki. Undorító mindkettő. Nem te vagy a hibás, ha a férjednek problémája volt, meg kellett volna veled beszélnie, nem félred.gni rögtön.
2010. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
65%
ez a kirugatás nem jó ötlet sztem. egy ismerősöm szokta mondani, hogy csak a hegyek nem találkoznak...előbb-utóbb mindenki befut a csőbe. csak ki kell várni :) a bosszú pedig olyan, mint a mojito. hidegen jó :) ahogy látom, a Tied még nem hűlt le...
2010. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
65%
Gyerekes vagy. Szánalmassá teszed magad és lesüllyedsz a szintjükre. Aztán milyen szép példát vesznek majd rólad a gyerekeid. Ha nem bocsájtasz meg neki akkor váljatok el és éld az életed tovább.
2010. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
59%
Kérdezd meg aférjedtől hiányolt e vmit a házasságban, vagy csak nem tudott ellenállni a csajnak. Én nagyon kiosztanám a csajt, h ne maradjon benned méreg. meg a férjnek is megmondanám h gerinctelen. Majd elválnék, és nincs neki visszaút. Új kapcsolatba kezdenék.
2010. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!