Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyes elvált nők miért lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes elvált nők miért lesznek ilyen kegyetlenül pénzéhesek?

Figyelt kérdés

Nem azokról az esetekről beszélek, amikor könyörögni kell, hogy az apuka fizesse a gyerektartást, hanem azokról az esetekről van szó, amikor apuka jóval többet fizet, mint a kiszabott gyerektartás mértéke.


Több ilyen embert is ismerek, és mindegyiknek ilyen a volt felesége.

Az egyiknél ha jól tudom 25ezer FT gyerektartásban állapodtak meg, a férfi ehhez képest 50ezret ad a volt feleségének, ami a duplája a megegyezett összegnek. A felesége meg folyton fúrja-faragja, feljelentgeti, mondván neki ez nem elég, meg így-úgy a gyerek (a feleség nem keres rosszul, 1 gyerek van, az apuka más költségeket is szokott állni). Amikor a férfi megmondta, hogy nem hajlandó többet fizetni, mert neki is meg kell élni, a felesége csak annyit mondott, hogy találkozunk a bíróságon.


A másik eset szintén ugyanez, ott is követelőzik a volt feleség, csak ott neki a havi 100.ezer (apuka vállalkozó) sem elég 1 gyerekre!



Miért lesznek egyes elvált feleségek ilyen mocskosul anyagiasak? Már elnézést....Ismerek olyat, aki mindent elkövetett azért (sikertelenül, hála Istennek), hogy a férje hajléktalan legyen és kiforgassa a vagyonából.

Tudom, sok a kivétel is, de én ezeket nem tudom megérteni.

Rokonunknál is ugyanez volt. Elváltak, apuka fizetett 1 gyerekre 60ezret. Aztán egyik reggel anyuka felkelt, és kitalálta, hogy neki 120ezerre van szüksége, össze is írta, mire kell. Rokonunk behúzta a kéziféket, a gyerektartást meg lecsökkentették. A feleség meg sírt, meg őrjöngött.


Miért van ez?

Ismertek ilyeneket? Miért ilyenek?



2015. szept. 22. 08:17
1 2 3 4
 31/32 Elemér78 válasza:
Valaki írja hogy 25e mire elég? De az a 25e az nem 25e, mert anya is adjon 25e + apa is ad 25e + állam is ad családi pótlékot és adókedvezményt, szóval hagyjuk ezt a 25e, sokszor hallottam ezt hogy mire elég amit az apa ad, de ez nem így működik, 2 szülő van + az állam.
2016. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Lószart nem az az állam,ha anyuka meg apuka is csak minimál bért keres,akkor az a 10.000 ft adókedvezmény meg 13000 csp nem sok minden.Akkor a gyerek tartás sincsen még 25 ezer se,és ebből kellene megélni.
2016. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!