Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetünk? Nagy szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetünk? Nagy szükségem lenne a segítségre

Figyelt kérdés
Párom elvált tavaly nyáron a feleségétől.De már azelőtti évben i külön éltek elég messze egymástól.A nőnek új párja lett és teherbe estt.tavaly ősszel szült meg és abab a párom nevére került mivel nem telt el az a bizonyos idő a válástól számítva.Az a kérdésem,hogy hogyan tudná levetetni a nevéről,mert az anya nemigen akarja.Még azt is kinézzük belőle,hogy egyszercsak jelntkezik a gyerektartásért.
2010. márc. 14. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol laktok?

Szegeden lakom és ismerőéknél is hasonló a helyzet.

Apukám barátnője még férjnél volt,mikor apukámtól terhes lett a csaj.Azóta megvan a baba és a volt férj nevén van.

Szerintem DNS teszt a lelke,náluk is ez lesz,csak pénz kérdése.

Azért kérdeztem,hogy hol laktok,mert itt Szegeden olyan 100-130 ezer egy teszt( pár éve még csak 80 volt) de hiába,mindennek emelik az árát!

2010. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja,azt nem írtam ide,hogy apukám 55 éves,a barátnője meg 37! ez csak érdekességképpen!!!

Első voltam

2010. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most találtam még egyet:www.dnskozpont.hu

Itt van árlista is,nézz rá!!

Szintén első voltam!

2010. márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, a párodnak kérnie kell a dns tesztet, és ha bebizonyítja, hogy nem az ő gyereke, akkor az anyának kötelessége levenni az ő nevéről.

jogos a félelmed, mert a törvény szerint valóban követelheti a gyerektartást a párodtól. 27L

2010. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Amennyiben erősködik az anya, hogy a párodé a gyerek, akkor kérjetek DNS tesztet, ha perre kerül a dolog, az anya fogja kifizetni a DNS tesztet, kivéve ha még előtte apasági nyilatkozatot tesz a jelenlegi párja és akkor felesleges a teszt is.
2010. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!