Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem válni akar, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem válni akar, de én nem?

Figyelt kérdés
18 éve vagyunk házasok, 20 éve együtt.
2015. nov. 19. 07:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocs, lemaradt: Az hogy megcsaltam egyszer, elég indok a bíróságon a váláshoz, vagy csak ezért nem választanak el tőle?
2015. nov. 19. 07:45
 2/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hülye kérdés, de még nem váltam soha.
2015. nov. 19. 07:46
 3/16 anonim ***** válasza:
Én már váltam :) húsz év után. Teljesen mindegy, hogy te mit csináltál valamikor, ha az egyik fél válni akar, akkor a bíróság fel fogja bontani a házasságot. Az, hogy te nem akarod, az nem jelent semmit.
2015. nov. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem, de a bíróság meg sem próbálja majd meggyőzni a feleségem, hogy ne váljon el? Azért mégiscsak 20 év.
2015. nov. 19. 08:00
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
A feleségedet már más dugja, vagy fogja dugni hamarosan, te pedig kis idő múlva felfedezed a legszebb férfikor örömeit na és a tinilányok lelkes közönségét.
2015. nov. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy változott-e, de nálunk volt békítő tárgyalás is, amikor nyilatkozni kellett, hogy fenntartjuk-e a szándékunkat.
2015. nov. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Fura lesz, hogy ezt pont én mondom aninek a szemében ha valaki megcsalja a másikat az halott ember, De miért nem próbálod helyre hozni a dolgokat.

Ha sikerül többet ne kefélj félre, mot látod, hogy egy dugás nem érte meg...

2015. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon szeretne,megbocsájtott volna,úgyhogy szerintem nem csak a megcsalás az oka az egésznek.
2015. nov. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolathoz két ember kell, te hiába akarod, ha ő nem, úgy sem fog menni, jobb belenyugodni. Erőszakkal nem tarthatod magad mellett és értelme sem sok lenne.

Van egy békítő tárgyalás és pár hónap szünet, ha addig nem juttok közös nevezőre, akkor elválasztanak. (Legalább is 6 éve, amikor én váltam így volt.)

2015. nov. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Ma már semmilyen indok nem kell sajnos a váláshoz.


Valaki bemegy a bíróságra, azt mondja hogy már nincs kedve a házassághoz és ez is elég indok a váláshoz. Azt is mondhatja, hogy ma reggel úgy ébredt hogy már nincs kedve házasnak lenni, azt is el kell fogadnia a bíróságnak.

2015. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!