Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férfiak azért félnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak azért félnek a válástól mert akkor elvesztik a családjukat, vagy inkább az osztozkodás és a gyerektartás fizetés aggasztja őket?

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 12:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Istenem!
2015. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ismerek három típust is.

Sajnos.

Van aki tényleg imádja a gyerekeit, de mint nemzetközi kamionsofőr, nem tudja nevelni őket.

A feleségével jól kiegyeztek, minden szabadnapján vele vannak a gyerekek.

Van olyan aki gyűlölködik, mindent fillérre kiszámol, a gyerekeit meg tetossza.

A harmadik a legundorítóbb számomra. Ott terhes volt a lány, csak szakítás, nem válás, a srác meg azon sírt hogy most akkor ki fog rá főzni meg mosni.

2015. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
második, az osztot gyerek felügyeletért is csak azért sirnak mert azt hiszik ugy meguszák a gyt-t
2015. dec. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Sokan félnek az egyedülléttől, az újtól, ezért nem akarnak válni.

Személyszerint én azt sajnálom hogy nem lehetek úgy együtt majd a gyerkeimmel mint eddig. Maga a család mint anya, apa, gyerekek, nem lesz a megszokott formájában. Nem probléma a gyerektartás fizetése, hiszen eddig is megkellett venni amire szükségük van, ezután is megvesszük majd, illetve fizetjük amiket kell. Gyereket nem csak megcsinálni kell tudni, hanem felnevelni is én így gondolom.

Majd az idő eldönti mi lesz, bele kell ebbe rázódni mindannyiunknak, új életet kialakítani és megszokni.

2015. dec. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb az elso az ok....merem remelni
2015. dec. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én inkább a másodikat tapasztalom ismerősök között, már persze ha csak azokat veszem akivel őszintén tudunk beszélni erről, meg jól belegondolva megértem őket mert amiért egész életben gürcöltek odadobni felét az asszonynak, meg az irreális összegű gyerektartást fizetni, amiből a gyerek nem sokat lát, hát nem túl szívderítő.
2015. dec. 23. 10:20
 7/22 anonim ***** válasza:
Pfff már ne is haragudj nem fog a bíróság irreális összegű gyerektertást ítélni.... Apaként tudom hogy mennyiben van egy gyerek, az a 10-15 ezer forint nagyon nem fedezné a dolgait amit sokan elégnek gondolnak....
2015. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Barátomnál gyerekenként 30-at ítéltek meg. A gyerektartás nem arról szól hogy az apa tartja el a gyereket hanem hogy a költségeket felezik. Na már most a fentebb említett barátom exe a két gyerekre összesen nem költ el havonta 30-at.
2015. dec. 23. 12:12
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

A különélő szülőnek pénzben, az együttélőnekem természetben kell hozzájárulnia a gyerek neveléséhez.

Pl az együtt élő szülő megy táppénzre, kell válogatnia a munkahelyek közt, túlóra, mosni vasalni a gyerekre, takarítani utána.

Ha ezt számszerűsítjük, akkor ki is fizet többet?

2015. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%

ja mert a nök nem dolgoznak az alap hoigy a fenekedre a wc papirt megveszik az semmi csak neked lehet tulajdonod....

a férfiakat fegyverel kéne irtani

2015. dec. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!