Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férfiak azért félnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak azért félnek a válástól mert akkor elvesztik a családjukat, vagy inkább az osztozkodás és a gyerektartás fizetés aggasztja őket?

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 12:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

amit apám ideadott anno 20-30 ezer, tudod mire elég?:)

számold már ki!!!!!!!!!!

kaja, ruha, bérlet, suli...soroljam?

SEMMIRE!

2015. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Reméhetőleg az első,bár mondjuk az a pali aki félrekúr,az nem hiszem,hogy túlzottan félne a család elvesztésétől hiszen nem kamatyolna félre.Attól viszont mind fél,hogy nem lesz otthon kaja,mosott meg vasalt cucc meg kitakarított lakás.
2015. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem azert sok ferfinak szamit, hogy nem fogja minden nap latni a gyerekeit...
2015. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#11

De még egyszer nem apád dolga kitartani téged. Ketten vállaltak, ketten kell hogy eltartsanak. Egy átlagos gyerek havonta nem kerül 60 ezernél többe, sőt sok szülő ennek felét nem költi a gyerekére havonta. Akkor meg semmi okod hisztizni.

2015. dec. 26. 15:04
 15/22 anonim ***** válasza:
60%

Az első. Itt ne próbálj férfi mellett kiállni, mert azonnal "közellenség" leszel. Ha gyerekenként heti 1 000 000Ft gyerektartást fizetnének, a nők és a gyerekeik akkor is keveselnék, és sajnáltatnák magukat. Azt le sem sz...ák, hogy az exférj miből vesz magának ennivalót, hiszen számukra férj/apaként, sem volt ember, csak pénzeszsák. Főleg, ha egyszercsak kirúgták, és nem tudott tovább tejelni. Persze mindig mindenért a férfit hibáztatják, a szentek. Az elvált férfiakat mindig aljanépnek állítják be, és az anyák mindig ellene fordítják a gyerekeket is. Ezért egy elvált apánál a gyerekek szemében nagyobb semmirekellő nem létezik. Persze a mocskos pénze még így is kell nekik. Arra már nem terjed ki a hipernagy büszkeségük, hogy a pénzét ne fogadják el. Mindig, minden(ki) a nőket védi, még akkor is ha bűnösök. Az alkotmány is védi őket a férfiaktól. Olvassátok el, valóban benne van. Egy férfinek, mostanság, Európában nincs esélye egy nővel szemben. Örülhetünk, hogy nem tenyésztelepeken tartanak minket a spermánkért, ahol csak a kiváló árut tartják meg, és a selejtet bedarálják. Persze még ez az idő is eljöhet, mi meg még akkor is elhisszük, hogy ez főleg nekünk lesz jó. Röviden, tömören, ezért nem akarnak válni a férfiak, és nem is válnak önszántukból, csak külső kényszer hatására. Ez a külső kényszer a feleség. Már nem létezik a férfi büszkeség. Két alternatíva van. Vagy kutyák vagyunk, de ha ez nem tetszik, akkor lehetünk kivert kutyák is. Lehet, hogy itt, ott szélsőségekről írtam, de az arany középútról, csak legendákat, és ódákat hallottam, de nem volt még szerencsém hozzá. Még sorolhatnám, de minek? Aki átélte, tudja miről beszélek, aki még nem az engem tart betegnek, a nőket meg ez sem hatja meg. Lepontoznak, és még itt is belémrúgnak. Néhány (egyenlőre) álomvilágban élő, szűz kisfiúval együtt.

A pénz, vagyon nem számít.

A nő olyan mint az autó. Csak kétszer tud igazán, örömöt okozni. Egyszer, amikor megszerzed, és egyszer, amikor megszabadulsz tőle. De ez a két pillanat egy férfinak, minden pénzt megér.

2015. dec. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Utolsó,azért mert téged jól kifingatott egy nő,még nem kellene egy kalap alá venni mindet.Magadat minősíted ezzel a stílussal...
2015. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
pedig jól mondja a 15ös.
2015. dec. 28. 09:42
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát ilyen nőnek nem kellett volna gyereket csinálni,ennyi.Előbb kellett volna gondolkodni.
2015. dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

16, 18 Ha egy ember vagy.

Cáfolj meg! Támaszd alá hiteles statisztikával, adatokkal, hogy tévedek. Ne feledd, hogy én a többségről beszéltem, ami számokban annyit jelent, hogy 50% feletti. Innentől kezdve egyszerű összehasonlítással megdönthető az állításom. Én is hallottam már legendákat, de meg sem közelítik az 50%ot.


18 Utólag már mindenki okos.

2015. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Először a te hivatalos statisztikádat szeretném látni...
2015. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!