Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi számít "viszonynak"? Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít "viszonynak"? Ha a ferj minden problémáját, örömet bánatot egy masik nővel beszél meg, akivel jobban érzi magát mint a párjával?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy meg szex vagy testiség nem volt Köztük de a férfi már jobban vágyik a kívülálló hölgyre mint a párjára,testileg,lelkileg,mindenhogyan,és alig várja hogy vele tölthessen időt. Ezt már nevezhetjük "viszonynak"? Vagy kifejezetten csak a szexuális kapcsolat után?
2015. dec. 31. 20:39
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem "érdemes" de mégis szeretem. Ez van.
2015. dec. 31. 23:07
 12/57 anonim ***** válasza:
55%
Csak kérdeztem. Kevés feleség szedi össze magát. Söt a legtöbb tovább rontja a helyzetet.
2016. jan. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:

Hat errol nekem pedig sajnos az a velemenyem (kivulallokent rengeteg ilyen kapcsolatot lattam, apukam evtizedek ota jatssza ezt anyukammal pl) hogy a testiseggel szerintem vard ki amig tenyleg elkotelezodik melletted. Ezzel elkerulheted hogy "allando kenyelmi szeretove" valj. Akit folyton hitegetnek hogy vele milyen jo es majd elvalik mert otthon milyen rossz csak most ezert meg azert nem tud. En hallottam hogy az apam egytol egyig ezekkel a szavakkal etette folyamatosan a noket (volt hogy parhuzamosan tobbet is). Altalaban maguktol untak meg es leptek le, vagy rajottek hogy a budos eletben nem fog elvalni csak kenyelmes neki szeretot tartani.

En nem azt mondom hogy nem lehet hogy tenyleg beled esett de ezt szerintem elegge egyszeruen letisztazhatod. Beszeld meg vele hogy Te nem akarsz kettos jatekot jatszani igy amig nem rendezi el az otthoni dolgait addig koztetek nem lehet semmi. Es ehhez tartsd is magad. Akkor konnyen kibujik a szog a zsakbol hogy valoban kellesz-e neki annyira hogy felrugja a masik kapcsolatat (mert ugye ez sem lehetetlen ha tenyleg rossz a hazassaga) vagy pedig huzni akarja mint a retestesztat.

Igy elkerulheted hogy evekig szereto legyel. Igaz benne van a pakliban hogy elveszited ha megsem akarna lepni (csak latnia kell hogy ezt az allaspontodat komolyan gondolod, es nem engedsz,akarmilyen dumaval probalna befuzni...) de gondolj arra hogy akkor legalabb az onbecsulesed megmaradt es nem kar a pasiert.

Búék!

2016. jan. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam ahogyan az utolsó válaszoló írta. Sőt valószínűleg hogy a férfi is,mert nem kezdeményezte még a testiséget ő sem. Buek mindenkinek!
2016. jan. 1. 08:42
 15/57 anonim ***** válasza:
Ez semmi, ez nem viszony.
2016. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:

Jó, amit a #13 írt. De!

Ha egy rendes férfinak ultimátumot adsz, az tutira a számodra (is) kedvezőtlent fogja választani. A zsarolás, csak haragot szül.

Jó lenne tudni, hogy rendesen működik-e neki a férfiassága? Mert lehet, hogy annak a hibája végett nem kezdeményez szexet.

Mennyi ideje "szédít" téged?

2016. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
Nekem az számít viszonynak vagy megcsalásnak, ahol volt min. szerelembevallás, kapcsolatmegbeszélés, csók vagy dugás. Amit itt felvázoltál, az nekem még nem megcsalás. De attól függetlenül, ha ez a helyzet, szeretném tudni, mert ilyen esetben nem szeretnék tovább együttmaradni a párommal, mert az nekem megalázó, hogy kötelességből, tisztelettudatból marad, de csak a másik nőre tud gondolni.
2016. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:
Remélem hogy olvasta az illető férfi párja is ezt,és magára ismert. :D
2016. jan. 1. 16:55
 19/57 anonim ***** válasza:
Kiváncsivá tettél. Az illető felesége megvádolt, hogy "elszedted" a férjét?
2016. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
Nem vádolt meg csak butácska. Mondta neki a férje hogy már nem szereti és menjenek külön,de nem érti meg a dolgot. Saját szememmel láttam bizonyos dolgokat,amit nem írnék ki ide.
2016. jan. 1. 18:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!