Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi számít "viszonynak"? Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít "viszonynak"? Ha a ferj minden problémáját, örömet bánatot egy masik nővel beszél meg, akivel jobban érzi magát mint a párjával?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy meg szex vagy testiség nem volt Köztük de a férfi már jobban vágyik a kívülálló hölgyre mint a párjára,testileg,lelkileg,mindenhogyan,és alig várja hogy vele tölthessen időt. Ezt már nevezhetjük "viszonynak"? Vagy kifejezetten csak a szexuális kapcsolat után?
2015. dec. 31. 20:39
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

#27 és te tudod, hogy mi váltotta ki a férjedből azt a viselkedést, ami miatt te nem álltál szóba vele? Mert lehet, hogy pont te voltál az, csak nem voltál/vagy hajlandó tudomásul venni.

Akárcsak az én feleségem.

Lekezelően bánik velem, pedig mindent megkap, ezért elment a kedvem tőle, és a munkába menekültem. Őszerinte én vagyok a hibás a gondjainkért, mert munkamániás vagyok, és állandóan dolgozok, ahelyett, hogy velük foglalkoznék.

Ha akarna akkor megtarthatna, de egy kedves nő, szinte biztosan el tudna "csábítani" tőle, csak azzal, ha meghallgatna.

Valóban a feleségé a kulcsszerep, és a kérdezőnek csak ki kell várnia, amíg a feleség a karjaiba kergeti a férjet. A kérdés csak az, hogy miután felfogta a feleség, hogy odadobta a férjét, a barátnőnek, a barátnő visszaengedi-e?

2016. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:

23,27 es vagyok.

Kedves 31 es.Kulturált hangnemben hajlandó vagyok véleményt cserélni veled.

Nos, nem akartam a részletekbe belemenni.De legyen.

Persze hogy én voltam az oka annak, hogy ivott...annak is hogy 3 napokra eltűnt a haverjával horgászni, én meg 2 kisgyerekkel egyedül...

mindig hűséges voltam, elláttam a családot, dolgoztam.

Néha 1-1 sörért nem szóltam, de mikor már láttam a szemén, hogy keresztbeáll, és nem forog a nyelve, elment tőle a kedvem...próbáltam veszekedve, hagyja abba,mérsékelje,szép szóval, mi a baj, miért iszik.A válasz, mert jólesik, más férfi is ezt csinálja...


23 évet éltem úgy,hogy nem napi szinten, de egy hónapban 1-2 x jól berúgott,"összefutott valakivel, meghívta, ünnepeltek valamit... stb" indok mindig volt...

Ilyenkor már nem is veszekedtem vele, nem szóltam hozzá...Egyszer aztán bepróbálkozott nála az egyik haverja élettársa,akinek már régóta bejött..


Hát ez történt.

Érdekes Azóta, szinte teljesen le tudott mondani a piáról.Ugyanis ez volt az egyik feltételem az újrakezdéshez,megbocsátáshoz...


Ha megengedsz egy jótanácsot.Fontos a pénz, a munka, de lehet hogy több időt kéne a nejeddel tölteni, foglalkozni vele...mielőtt még megelőz...

Tudod, sok az elhanyagolt feleség is... akit szívesen megvígasztalnak...

Úgy ahogy te se utasítanád el egy kedves nő közeledését..

2016. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
Mostmar én is szólnék. Nem gondolom hogy erkölcsileg aggályos lenne a viselkedésem amiért meghallgatom egy férfi panaszát,barátkozom vele,felviditom. Ez akár emberileg is elvárható lenne.
2016. jan. 2. 18:35
 34/57 anonim válasza:
72%
Kedves Kérdező!úgy gondolom a válaszaidból, hogy ismered a feleséget elég jól!? Az életüket!? Ha van gyerekük!? És szeretnèd ha magára ismerne? Van bátorságod ezekre válaszolni!?Ha ezekre válaszolsz beszélhetünk az erkölcsröl! Igen ez is MEGCSALÁS!
2016. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

én irtam, hogy kerültem már szerelmi háromszögbe, de nem tudtam a másikrol és ők nem voltak házasok.nem is én kezdeményeztem a kapcsolatot. mi is csak barátkoztunk, ismerkedtünk sokáig, más nem is történt soha.véletlenül tudtam meg, hogy foglalt. nem lépett ki a kapcsolatbol. borzalmasan megviselt és összetört az egész történet, évekre. csak ezért mondtam, hogy rengetegen vannak, akik nem lépnek ki a kapcsolatbol,akármilyen sz--r. készülj fel erre a lehetőségre és ne ringasd magad álmokba.


egy másik példaát is leork (többet is tudnék,de most ez jut eszembe). egy barátnőmmel elkezdett barátkozni egy pasi, aztán udvarolgatni is és mindig panaszkodott, hogy mennyire rossz a kapcsolata, pedig csak másfél éve voltak együtt (tényleg rossz kapcsolat volt, ismerem az illetőt máshonnan is, szoval nem beetetés). a barátnőm nagyon sokáig nem akart tőle semmit, aztán a végére benne is elindult valami. semmi fizikai dolog nem történt, de ezen a ponton megbeszélték a pasival, hogy másnap összeszedi a bátorságát és szakit. el is ment másnap a barátnőhöz. komolyan gondolta. de beszari maradt.az utolso utáni pillanatban visszatáncolt, nem merte megmondani neki, hogy szakitani akar. szo szerint egy igazi tutyimutyi pali volt.


válásrol is tudok, ahol mindkét fél házas volt, összejöttek, a férfi elvált a nő miatt, a nő az utolso pillanatban visszatáncolt és nem mert válni.


őszintén szolva hiába bazi magasak a válási statisztikák, sokkal gyakoribb sztem, hogy nem válik az illető. illetve egy szakember szerint amikor mégis a "szeretőt" választja, ott az esetek 70%_ában szétmegy a kapcsolat a házasság szétmenése miatti problémák miatt.

2016. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
37%
a 33. válaszolo kommentje miatt irtam le ezeket. nekem is az jön le, hogy már beleélted magad ebbe és biztos vagy magadban, hidd el, az egyik legsz-rabb élethelyzet, amiben csak lehetsz..és nem irtad, van-e gyerek. sokan válnak a környezetemben, de megmondom őszintén , függetlenül attol, hogy közben mindig hűségesek voltak-e vagy sem, a többség nem ezen megy szét, hanem egyéb okok miatt. akkor jobb ilyenbe kerülni, ha már elvált az illető vagy válofélben van. addig ez egy nagy huzavona.
2016. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Ismerem a feleséget,ismerem az életüket.
2016. jan. 2. 19:55
 38/57 anonim ***** válasza:
72%
akkor marha egyszerű. egy lehetőséged van, beszéld meg vele, hogy váljon el és utána kezdjetek uj életet. nem csak hogy ez a legjobb megoldás, nincs is másik.
2016. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg válni akar, akkor is meglépi, ha téged nem is ismert volna most meg. ugyhogy az sem indok, hogy pl. meg akar még téged jobban ismerni, és ha biztos benne, hogy akar vmit, akkor majd válik. na, ilyen nincs. nem miattad kell megtennie, hanem mert neki már az a házasság végérvényesen nem kell.
2016. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
Nyugalom,nekem rá ér,nem surgetek semmit,igaz hogy szeretem az illető férfit de amíg nem válnak szét addig ezt megtartom magamnak,ha még nem jött volna rá magától. És addig maradok/leszek az a barátja aki meghallgatja,ad tanácsot ha kér,felviditja amikor szomorú. Eléggé hülyén venné ki magát ha bármelyikukhoz odamennek,hogy na mostmar szakitsanak,mert nekem sürgős,nem?
2016. jan. 2. 20:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!