Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi számít "viszonynak"? Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít "viszonynak"? Ha a ferj minden problémáját, örömet bánatot egy masik nővel beszél meg, akivel jobban érzi magát mint a párjával?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy meg szex vagy testiség nem volt Köztük de a férfi már jobban vágyik a kívülálló hölgyre mint a párjára,testileg,lelkileg,mindenhogyan,és alig várja hogy vele tölthessen időt. Ezt már nevezhetjük "viszonynak"? Vagy kifejezetten csak a szexuális kapcsolat után?
2015. dec. 31. 20:39
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
Érdekesen különbözőek vagyunk,van akinek ez még semmi,másnak már megcsalás,megint másnak még nem megcsalás de már ok arra hogy ne akarjon együtt élni.....
2016. jan. 1. 22:13
 22/57 anonim válasza:
72%
Azért írok neked,mert 4évvel ezelött a feleség szerepet töltöttem be..... Én elengedtem!Szerintem ez nem megcsalás,amig nem lesz több köztetek!Ahogy irtad,reméled olvassa a "butácska"feleség.....Ezek szerint te ismered a feleséget?Akkor állj te is a feleség elé!Oda tudnál állni? Vagy csak elszeretni tudtad?
2016. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:


Hogyan lehetne visszafordithato??? És tényleg hova? Érezze magát jól varázsütésre a párjával??


Nos elárulom, hogy van esélye visszaszerezni a feleségnek a férjét, ha akarja.Mivel egykor szerette,nem?A feleség kezében a döntés...


5 éve egy kis lotyxó azt hitte, ő lesz az új Pné...Először kirúgtam a férjem, akkor lehet, ment is volna a nőhöz,jobb híján...de mivel lekezelően szemétkedett velem, elhatároztam ,nem adom a férjem....Mivel még voltak érzelmeink egymás felé, sikerült visszahódítani...ennek 5 éve, és jobb lett a házasságunk, mint valaha..

A nő meg visszasomfordált az élettársához, és szült neki egy 3. gyereket.


Ha én akkor úgy döntok, nem harcolok a férjemért, lehet ,hogy most együtt vannak...de az is lehet, hogy nem...


Szóval a kulcsszerep nem a tiéd ,bocsi...

2016. jan. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim válasza:
72%
Most akkor te is férjnél vagy?akkor mégis hogy tud a férj neked panaszkodni? Gondolom eggyütt dolgoztok!
2016. jan. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok férjnél,és tisztában vagyok vele hogy nem az enyém a kulcsszerep. Elintézni azt a felesége a ronda viselkedésével. Nekem elég csak csendben várni,és nézőként résztvenni ebben.
2016. jan. 2. 09:31
 26/57 anonim ***** válasza:
56%
vki irta, hogy ez barátság. hát sztem sok minden, csak nem barátság. de nem is viszony. ez érzelmi megcsalás.
2016. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor tedd azt....

Lehet, hogy már az asszony is unja otthon a férjet, vagy más baj van vele,azzal nem dicsekszik egy férfi sem, hogy mi váltotta ki a másik félből azt a viselkedést...

Az én férjem is panaszkodott anno a nőnek, hogy nem szólok hozzá, elkerülöm....de hogy miért, azt nem mondta,persze...


ha a sors is úgy akarja, akkor dobbantani fog a felesége mellől. ha tényleg olyan rossz neki mellette, ha nem, csak a szokásos, beetetős duma..


Utolsó előtti voltam...

2016. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 omba ***** válasza:

Nem fogalmaznék ebben a megcsalás - nem megcsalás fogalom párban. Én is évekig éltem úgy az asszonnyal, hogy a szexen kívül nem volt semmi köztünk, hiába volt két gyerekünk. Ő nem tudott kinőni az anyuka kislány szerepből, ezért a párkapcsolatnak semmiféle jelét nem tudta/ akarta mutatni.

A kérdező emberéhez hasonlóan én is találtam mást, és nem a szex volt a dolog mozgatója: egy embert kerestem, akivel lehet kommunikálni.

Szétváltunk aztán, de azzal a hölggyel is megszakadt a dolog - mégis jó volt, hogy volt.

2016. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
56%
azt azért kalkulál bele, hogy lehet, hogy nem igaz, amiket mond neked a feleségéről. meg az se biztos, hogy az "udvarlás" feléd őszinte és érdek nélküli. ha igen a válasz mindkettőre, akkor meg nem biztos még, hogy elválik. gyereke van ?
2016. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
72%
előző vagyok. irtad, hogy a felesége rondán viselkedik. legalábbis állitása szerint. kérdés, hogy a férfi és te szépen viselkedtek-e ? lehet, hogy tényleg gáz a nő, de akkor meg mindhárom félre igaz, hogy erkölcsileg aggályosan viselkedik. mondom ezt ugy, hogy sajnos kerültem már olyan helyzetbe, hogy foglalt volt az illető, és nem is tudtam rola. szoval nem elitélés, amit mondok, csak ne egy rozsaszin felhőről nézd ezt a történetet.
2016. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!