Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi számít "viszonynak"? Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít "viszonynak"? Ha a ferj minden problémáját, örömet bánatot egy masik nővel beszél meg, akivel jobban érzi magát mint a párjával?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy meg szex vagy testiség nem volt Köztük de a férfi már jobban vágyik a kívülálló hölgyre mint a párjára,testileg,lelkileg,mindenhogyan,és alig várja hogy vele tölthessen időt. Ezt már nevezhetjük "viszonynak"? Vagy kifejezetten csak a szexuális kapcsolat után?
2015. dec. 31. 20:39
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
72%
de. de ha már ugyis olyan jo barátok vagytok, megkérdezheted tőle, hogy akar-e válni. abba az egybe azért gondolj bele, amibe én se tudtam sokáig, hogy mekkora szemét dolog érzelmeket indukálni valakiben, ha tudjuk, sejtjük előre, hogy nem fogunk miatta változtatni. lehet, hogy a feleség szemét a férjjel otthon, de a férj is veled, ha ezt tette.márpedig ugy sejtem, nem szimpla havert keresett.
2016. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim válasza:
56%
Kérdező, nagyon magabiztos vagy, mesélek valamit: férj egy általa rossznak mondott, ellaposodott házassággal + lelki társ barátnővel, aki kedves, csinoska, kis barna hajú, őzike szemű lányka, akivel szex nincs, mert ráérünk arra még, csak lelki élet. Válásról nem beszélnek, valójában a házasság sem annyira rossz ám, csak ott sincs szex. És egyszercsak berobban nem csak a képbe, hanem a férj ágyába egy szexi szöszke, a férj nem csak a válást nyújtja be öt percen belül, de annak kimondása után öt perccel már ismét az anyakönyvvezető előtt áll :) A lelkitárs meg eltűnt a sülyesztőben. Lehet ezt szépíteni, a férfiak élete a szex körül forog, ha most nincs, lehet, hogy sosem lesz, vagy ha igen nem lesz benne köszönet.
2016. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Próbálom uralni az érzelmeimet. Amúgy úgy tudom hogy akar válni. Persze amíg ez csak szándék addig nem bonyolódom bele jobban ebbe a dologba. Valóban eléggé nehezemre esik kordában tartani az érzelmeimet,de hát magamnak kerestem,onszantambol kerültem bele.
2016. jan. 2. 21:05
 44/57 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mivel fogok jobban /rosszabbul jarni,de egyenlőre ő nem akar szexet,én meg nem fogok ramaszni. Majd alakul valahogyan a dolog.
2016. jan. 2. 21:07
 45/57 anonim ***** válasza:
72%
természetesen minden eset egyedi. de statisztikailag nagyon rosszak az esélyeid. amire viszont sajnos nagy az esély, hogy ugy fogsz majd visszagondolni erre a sztorira, mint az egyik legsz--rabb dologra, ami történt a magánéletedben.
2016. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Hátha mégsem. Bizakodó vagyok,és azt súgja valami 6.érzek vagy megérzés hogy ez jól fog alakulni.
2016. jan. 2. 21:37
 47/57 anonim ***** válasza:

Kedves #32 a vitába én is csak így vagyok hajlandó belemenni. :-)

Szívem szerint privátban válaszoltam volna, de hasznos lehet más számára is, és a kérdéshez is tartozhat.


Érzem az iróniát, de biztos lehetsz benne 100%-osan, hogy tökéletes voltál, és legelőször nem azért ivott, mert alul maradt egy - egy vitában?

Csak azért kérdezem, hogy amikor összeházasodtatok, akkor is ivott-e? Mert ha nem, akkor mindenképpen valami esküvő utáni dolog "lendítette" be az ivást, amit ha meg tud beszélni veled, akkor talán nem áll neki inni. És az is erre enged következtetni, hogy az újrakezdésért "varázsütésre" le tudott szokni róla. Ami csak úgy történhetett, hogy nem volt alkoholista. A kifogását, meg úgy vélem, hogy azért mondta, mert nem akarta elmondani a valódi okot, vagy már nem is emlékezett rá. Horgászni meg a legtöbben azért mennek, mert nem akarnak otthon lenni. Ezt olyan barátaim mondták, akik rendszeresen horgásznak.

Esküszöm nem akarlak bántani, de ha olyan jól érezte volna magát otthon, akkor nem "lógott" volna a haverokkal. Persze ezt a légkört nem egyedül neked kellett volna megteremteni. De szerintem te is változtál. Akaratos, harcias menyecske lehetsz, és ezért akartad, tudtad visszaszerezni, helyrehozni a kapcsolatotokat, de lehet, hogy ugyanezt, ő nehezen emésztette meg, és a piába menekült. Elképzelhető?


Te vagy a példája annak, hogy a feleség dönt. :-) Te jól döntöttél. :-)


Köszönöm a tanácsot. De szerintem nem értetted, hogy mit írtam. Van pénzem, sok. Jól keresek, és keveset költünk. Nem a pénzért dolgozom, hanem azért, hogy ne legyek otthon. Persze ez sokat (milliókat) lendített a számlámon, de nem ez volt a cél. Megpróbáltam inni is, de nem sikerült, mert naponta vezetek, és nagyon rossz íze van az alkoholnak. Arról nem is beszélve, hogy nincsenek barátaim, akikkel ünnepelhetnék, vedelhetnék. Ha nem lenne ilyen a feleségem, akkor tennék, vennék a házon, és sietnék haza, mint a viták kezdete előtt. Mondtam neki, hogy mi a baj, de nem érdekli, egyszerűen felsőbbrendűnek tartja magát. Ma már ha kérdezné is, hogy mi a baj, csak azt mondnám, hogy semmi. Ha magától nem jön rá, akkor nem is számít.

Válni én sem akarok, de ha képbe kerülne egy kedves nő, akkor én nem akarnék visszamenni a feleségemhez. De tegyük fel, hogy visszaszerez, visszamegyek. Persze azt állítja feltételnek, hogy ne dolgozzak annyit. És mivel megcsapta a válás szele, és nem akar 2 gyerekkel egyedül maradni, jobban figyel rám, nehogy megint összejöjjek valakivel. De nekem akkor már nem kell a munkába menekülnöm, mert figyel rám az asszony. Tehát megjavultam. Vagy Ő változott?

Érzed a párhuzamot a két történet között? De tényleg nem akarlak bántani. Nálunk is a feleség dönt. Most még nem érdeklem, nem számítok neki. Döntött, átad másnak. Akármikor jöhet egy "kérdező" nekem is a képbe.


Tudom, hogy őt sokan meg akarnák vigasztalni, főleg, hogy egy szép, fiatal(os) nőről van szó. De ha valaki megvigasztalja, akkor pont kerül egy hosszú cirkusz végére.

Ha ide írna, akkor óránként 5 pasit minimum felszedhetne. Ha elválnék, akkor lehet, hogy évekig nem lenne barátnőm. De mit tehetek? Ő kényszerít ebbe a helyzetbe.


A mi példáink valósak, még ha nem is teljesek. Akárhogy is vesszük, nehéz "út" előtt állsz. De szerintem ha valaki, akkor te nem vagy hibás, és nem csinálsz semmi rosszat, sőt, emberileg, még jót is teszel. Hiába akar ő válni, ha a felesége nem akar, de ugyanez igaz fordítva is a végső döntést a felesége fogja meghozni. Nem írtad, de csak akkor várjál rá, ha korban közel áll hozzád. Bízz a megérzéseidben, de használd az eszedet is. Ha egy 10-20 évvel idősebb férfiről van szó, akkor ne várj úgysem hozzád való.

2016. jan. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:

Kérdező,hány éves vagy amúgy?Nem vagy férjnél,tehát nem csalsz ,eg senkit.A barátod,és a neje mennyi idősek?Ott van gyerek?

Nekem tetszik, hogy nem vagy erőszakos,kivárod a sorod.Még bármi lehet ebből...

Majd írj később is hogy alakult a dolgotok.

2016. jan. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
Írok majd rendben. Persze hogy kivarom a sorom,ha egyszer szeretem ezt a férfit,akkor nálam ez azt jelenti hogy abban támogatom,amit ő akar.
2016. jan. 3. 07:54
 50/57 omba ***** válasza:

Jó lesz ez, csak nyugi.

Hiába hibáztatnak, te semmi rosszat nem csinálsz, az a jóember, meg jó ember.

Ismerem azt a társas magányos kérdést, durva tévedés, hogy minden életében a szex volna a legfontosabb.. azt megoldotta volna egyszerűbben - de láthatóan másodlagos kérdés. Te vagy már a társa, én ezt látom ebből, és ha férfi, akkor e szerint fogja rendezni az életét is.

2016. jan. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!