Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valóban ilyen egyszerű meghozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsicska kérdése:

Valóban ilyen egyszerű meghozni tizen x év együttlér, y év házasság után, hogy vége?

Figyelt kérdés
A férjemmel nagyon hosszú ideje együtt vagyunk.Ebből egy ideje házasok is.Van egy gyönyörű ovis gyerekünk.A legjobb apa a világon.Viszont a kapcsolatunk legalább 3 éve hanyatlik.Oly annyira hogy nekem volt is valakim.Ez kiderült,ő megbocsájtotta.Azóta azon dolgozunk,hogy helyrehozzuk a házasságunkat.Sokszor eljutott arra a pontra,hogy kimondta,hogy lrgyrn akkor vége.Én nem tudom.Pedig mindent meg is beszéltünk már,hogy ha nem sikerül helyre hozni,hogy lesz.Tudom hogy nem működik,és nem is fog.De akkor miért nem tudom elengedni?Nagyon jó ember.De egydzerűen félek kimondani hogy vége.Csak én vagyok ilyen idióta,aki nem tudja elengedni a párját?
2016. jan. 4. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a ragaszkodás, a gyerek és a sok év miatt érthető, hogy a házasságot nehezen adja fel valaki. de mondjuk a köztetek lévő párkapcsolat már akkor véget ért, amikor a harmadikkal összejöttél. ha ő már többször kimondta a végét, akkor értsem ugy, hogy azért vagytok együtt,mert ott a gyerek és mert te nem tudsz belenyugodni és beleegyezni abba, hogy már vége ?
2016. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ott volt a hiba, hogy volt neked valakid házasság alatt. Ez előtt kellett volna gondolkodni. Én nem értem valaki miért csinál ilyet, ha meg is bocsájtotta, biztos hogy onnantól nem lesz már ugyanaz.
2016. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
A legjobb apa meg lett csalva és a történet végén te vagy csalódott, hogy vége. Érdekes.
2016. jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hány éve vagytok együtt és hány évesek ? sztem itt azért nincs már kérdés, mert nem erőltetheted rá a másikra magad, ha egyszer már többször kimondta a végét. szegénynek csak megnehezited a dolgát. igy is ő lesz a vasárnapi apuka, ő sziv a legnagyobbat.
2016. jan. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3 as: ott a pont!!!

Feleségem detto ugyanez. Még magát állítja be áldozatnak:)

2016. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Micsoda mazlista, akinek ilyen ferje van! Ugy latom, itt tobb ilyen is van... Sajnos, nekem nem sikerult ilyen jo embert talalnom. :(

A kerdezonek: most ugy erzem, mar elindultatok egy uton. Azt most mar meg kell lepni. Aztan hogy sok ev mulva merre visz az utatok, talan vissza(?) az a jovo zeneje.

2016. jan. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 3-as vitte ma el nálam "A nap igazsága-díjat"!
2016. jan. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
#3-nak nincs teljesen igaza, hiába istenítik itt többen is. Megírta a kérdező hogy 3 éve hanyatlik a kapcsolatuk és emiatt biztos hogy nem csak ő a hibás, mert ez mindig két emberen múlik.
2016. jan. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A bírósági ítéletek sem osztanak teljes igazságot, mert nem lehet.
2016. jan. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztonságot ad neked ,hogy veled van.Nem könnyű egyedül nevelni egy gyereket.De itt ő aki a legtöbbet veszíti.Tegyetek pontot az ügy végére semmi.értelme ,hogy húzzátok a dolgot.
2016. jan. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!