Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valóban ilyen egyszerű meghozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsicska kérdése:

Valóban ilyen egyszerű meghozni tizen x év együttlér, y év házasság után, hogy vége?

Figyelt kérdés
A férjemmel nagyon hosszú ideje együtt vagyunk.Ebből egy ideje házasok is.Van egy gyönyörű ovis gyerekünk.A legjobb apa a világon.Viszont a kapcsolatunk legalább 3 éve hanyatlik.Oly annyira hogy nekem volt is valakim.Ez kiderült,ő megbocsájtotta.Azóta azon dolgozunk,hogy helyrehozzuk a házasságunkat.Sokszor eljutott arra a pontra,hogy kimondta,hogy lrgyrn akkor vége.Én nem tudom.Pedig mindent meg is beszéltünk már,hogy ha nem sikerül helyre hozni,hogy lesz.Tudom hogy nem működik,és nem is fog.De akkor miért nem tudom elengedni?Nagyon jó ember.De egydzerűen félek kimondani hogy vége.Csak én vagyok ilyen idióta,aki nem tudja elengedni a párját?
2016. jan. 4. 23:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire egyszerű lenne,nem nyűglődnétek ennyit már évek óta...
2016. jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as!Nem mártírt csinálok magamból,és sajnálni sem kell.A legtöbbet a lányom veszíti,ezt biztos.15 éve vagyunk együtt.Abból 5 éve házasok.És pont,hogy a lányom miatt próbálom/próbáltam helyrehozni a házasságom.De egyszerűen úgy érzem nem megy.
2016. jan. 7. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!