Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy mondjam el a feleségemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a feleségemnek, hogy válni akarok?

Figyelt kérdés

Mellékvese betegsége miatt hízott kb. 15 kgt. És mostanában sokszor fáradt, beteges, nekem kell foglalkozni a gyerekekkel. Iskolába, óvodába vinni- hozni és nekem erre nincs időm. Dolgozik Ő is. Munka után a háztartást ellátja, főz, mos, takarít, de a gyerekekre már nincs ereje. Már nem is kívánom mióta meghízott, viszont egyre többet gondolok az egyik kedves munkatársnőmre.

Holy mondjam el neki, hogy már nem szeretem és válni akarok, ugy, hogy ne sértsem meg?



2016. jan. 7. 17:05
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
92%

"Az eskünél pedig nem közlik, hogy mivel jár a "betegségben" rész."

Aha, tényleg. Szerintem is fel kellene sorolni a világon az összes lehetséges betegséget a tünetekkel együtt. :D Igazán tartalmas és hosszú esküvői szertartás lenne. :D

2016. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
89%
Az a szomorú,hogy az emberek csak úgy összeállnak egymással,valódi,mély érzések nélül,csak mert valaki szép meg sportos meg társaságkedvelő,de a valódi lényét meg nem szeretik és ha változás van,akkor lépnek is le.Sosem szeretted igazán,csak a felszínt.
2016. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
95%
miota beteg és miota van "elhizva" ? a társaságkedvelő énje miota nincs meg ? magadat is vizsgáld meg kivülről, hogy te változtál-e és mennyit, miben az elmult években.
2016. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
87%

Most komolyan, a nejed dolgozik, ellátja a háztartást munka mellett, és az a gondod, hogy foglalkozz a gyerekekkel?


Ez vagy kamu vagy orbitális barom vagy.

2016. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
88%

" A gyerekek az enyémek is, de az anya felelőssége gondoskodni róluk."


Nem kisapám! Kettőtök dolga gondoskodni róluk.

Válj el minél hamarabb, a feleséged csak jól jár vele, hogy megszabadul tőled.

2016. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Hány évesek a gyerekek és hány éves a kapcsolatotok ?
2016. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Kb 1 éve lett beteg, amiatt hízott meg,néhány hónap alatt. Eljárt sportolni, mostmar csak otthon tornázik ha van hozzá ereje. Egészségesen eszik, fogyókúrázik, mégsem használ. Velem beszélget, szexuálisan is kielégítene ha akarnám, de visszautasítom, mondván, hogy pihenjen csak, de valószínüleg neki is feltűnt már, hogy nincs az a tűz, ami régen. Ha valamilyen eseményre el kell mennünk, mindig hamarabb el kell jönnünk mert nem érzi jól magát. Ha át jönnek a barátok, akkor jobban viseli mert ahogy mondja otthon kényelmesebben van, és ha fáradt akkor tud pihenni. Nem depressziós, ki nem mozdulós, de mégis más. Természetesen fizetem majd a gyerektartást, de felügyeletet nem szeretnék felettük. Hétvégente, vagy ahogy időm engedi majd látogatom őket. Ettől még nem leszek rossz apa.
2016. jan. 7. 19:19
 28/41 anonim ***** válasza:
63%
na jo, igy azért az én véleményem is negativabb. ha tesz érte és nem tud fogyni, akkor ki kellene orvosilag vizsgáltatni. illetve az már mindenképpen kiderült rolad is ,hogy vagy tul korán lettél apa vagy nem vagy apatipus. mindegy, a lényegen nem változtat, engedd el, hogy boldog lehessen ő is mással. azt viszont továbbra is tartom, hogy emberileg támogatnod kellene, hogy ne essen bele egy depresszioba, hanem minél gyorsabban talpra álljon. felelőtlenség volt házasodnotok és 2 gyereket is vállani, nem tudom, őt mennyire viselte meg a két gyerek körüli sok probléma és hogy végleg megváltoztatta az életeteket, neked biztos ,hogy nem volt még itt az ideje..de akik azt mondják, hogy közös a felelősség és a teher, amit jelentenek, azoknak van igaza. kemény időszak vár a feleségedre, remélem, egyenesbe jön majd..
2016. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
97%
illetve még annyit, hogy de, sajnos ha ennyire könnyen elengeded a gyerekeidet is és kielégit az is ,hogy fizeted a gyerektartást, sajna nem vagy elég jo apa.. nem mindenkinek kellene gyereket vállalni. megkérdezhtem, miért vállaltatok gyereket és rögtön kettőt is ? az első után nem derült ki számodra, hogy nem vagy rá érett ?
2016. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Csak, hogy válaszoljak néhány hozzászólásra:


Igen, dolgozik, de 3 hónappal ezelőttig képes volt ellátni a gyerekeket.


Mivel nem szeretném a felügyeletet ezért a kolléganőmnek nem kell főzni, mosni stb a gyerekekre. Az egyetlen dolga, hogy olyan maradjon amilyennek megszerettem, és akkor nem kell elválni vagy újat keresni.


Köszönöm azoknak a válaszát akik megértenek és nem hordanak el mindenféle szemét embernek.

2016. jan. 7. 19:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!