Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek? Válással kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Válással kapcsolatban több kérdésem is van.

Figyelt kérdés
Vàlófélben vagyok a férjemtől.Sajnos úgy alakul,hogy nem fog simàn menni.Hâzunk fele az enyém, de a férjem nem akarja sem eladni a részêt,sem engem kifizetni.Màsik problémàm,hogy férjem ellopta a gyerekek irvosi papírjait,plusz az én összes munkapapiromat. Mit lehet tenni?

2016. febr. 12. 05:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A lopás miatt esetleg feljelentést tehetsz. Semmi köze a te papírjaidhoz, és ha megrongálja, az is bűncselekmény tudtommal.


A házzal kapcsolatban annyi lesz, hogy bele kell menni a vagyonmegosztási perbe, jó sokáig el tudja húzni. Addig akár ott is lakhat, elvégre a fele az övé. Te nem tudod őt kifizetni?


Esetleg közvetlen a férjedre próbálsz hatni. Mindenkinek az lenne a legjobb, ha gyorsan el tudtok válni. Ezzel csak elhúzza az egész procedúrát.

2016. febr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kifizetném,de abba se hajlandó belemenni.Megmondta,hogy megkeserîti az életemet,amiért elvàlok.Több éve küszködünk màr,többször eljöttem otthonról,de mindig visszamentem.De most màr elég.Velem is és a nagyobb gyerekkel is sokszor beszélt úgy,mint a kutyàval.A szüleimnél vagyok most a gyerekekkel.Két hónapja egy fillért nem ad ràjuk,de azért elvàrja,hogy én vigyem őket hozzà.Nem lehet meggyőzni,csak bosszút akar àllni.
2016. febr. 13. 06:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajszálpontosan ugyanebben a cipőben járok csak élettársi viszony volt. Valami egészen elképesztő benne az a sértettség, hogy én el tudtam hagyni! Nálunk is az volt hogy sokszor visszatáncoltam és ez volt a baj mert így úgy gondolta, hogy mindig meg tud győzni majd. Hát nem. Barátnője is van pedig mégsem képes megemészteni. Én megelégeltem ráadásul volt egy incidens is ami nem lesz jó pont a Bíróság előtt...... Bíróság amugy kényszerértékesítést rendelhet el ha nem tudtok megegyezni.
2016. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó jól mondja. A kényszerértékesítés lehet a megoldás. Ha erre nem akarsz várni, add el a részedet egy sokgyerekes cigány családnak. A többit majd ők lerendezik a férjeddel.
2016. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valoszinu oka van ha bosszut akar allni, talan uj pasi kerult a kepbe?
2016. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nem került új hapsi a képbe!Az utóbbi években úgy beszélt velem,mintha nem is ember lennék,nem àllt mellettem,mint férj,ezt elégeltem meg.ja és csetelt mellettem,nők elégîtették ki oràlisan,amit nevetve mesélt el.Akkor kinek kellene bosszút àllni?
2016. febr. 18. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!