Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek az exszel kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek az exszel kapcsolatban? (Bocsi, hosszú lett)

Figyelt kérdés

Barátom exe tegnap is volt egy buliban, és hajnali fél négykor hívta fel. Le volt némítva éjszakára a telefon, így csak reggel láttuk, nem tudni, mit akart, valószínűleg a szokásos részeg szövegelést. Korábban is csinált hasonlót, egyszer-egyszer kicsit kirúg a hámból, és felhívja hajnalban a barátom. Utólag másnap, mikor rákérdez, csak "véletlenül félretárcsázott". Persze, egy éjszaka kétszer...

A barátom szerint ez inkább csak sajnálnivaló, hogy már egy éve szakítottak, ő új életet kezdett, velem már összeköltözött, jelentősen javult az élete, mióta szakítottak (lefogyott, munkát, autót, albérletet, új barátnőt szerzett), míg az ex még mindig ott tart, hogy részegen őt hívogatja. Ebben alapjáraton igaza van, de engem bosszant, hogy az a lány folyton piti ügyekben írogat neki, és bár a barátom nem hiszi el nekem, de egyértelmű számomra, hogy csak a kettejük kapcsolatát akarja életben tartani, hogy HA VÉLETLENÜL mi szakítanánk, ő azonnal lecsaphasson... És ilyenkor igazolni látom az elméletem. Mégis, mi másért hívná fel egy buliban? Barátom szerint ha felvenné, csak azt kérdezné, ott van-e, nem szerelmet vallana. Lehet, de mégis, mi a frászért akarna vele találkozni? Mármint a csaj. Nem ártatlan baráti szándékkal, az biztos...


5 évet voltak együtt, nem volt felhőtlen a kapcsolatuk, így abban bízom, hogy a barátom nem menne vissza hozzá, vagy nem csalna meg vele. De attól még bosszant a lány, és ugyan nem tekintek rá vetélytársként, azért ne hívogassa az én barátomat éjnek évadján!


Huszonévesek vagyunk mindhárman. Mit tehetnék akkor? A barátommal miliószor beszéltem erről, ő inkább közönyös a témában, az szerinte aranyos, hogy féltékeny vagyok, de semmi okom rá. És mivel teljesen közönyös, ez engem egyrészt megnyugtat, mert részéről nem lesz semmi gond, de fel is bosszant, hogy ezzel akkor ő nem old meg semmit, nem fog rendeződni a helyzet, és mivel kedves, jó ismerősként váltak el, még csak lerázni sem rázza le a csajt.


ÉN itt mit tehetek?


Előre is köszönöm a segítséget és a megértést.



2014. okt. 6. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Márpedig a pasidnak figyelembe kéne vennie, hogy ez téged zavar, amúgy sem értem miért akarja vele tartani a kapcsolatot ha már állítólag nincs köztük semmi. Végleg meg kéne vele szakítania a kapcsolatot, ez lenne a normális. De mivel hogy ez magától nem jutott eszébe a pasidnak te semmit nem tehetsz, max tűrsz és reménykedsz, hogy a barátod megbízható és nem csapják le a kezedről. Ha továbbra is féltékenykedsz és kiakadsz ezen azzal csak magad alatt vágod a fát, és konkrétan a csaj ölébe löknéd vele.
2014. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!