Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hölgyek, úrak önök mit tenének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, úrak önök mit tenének az én helyzetemben?

Figyelt kérdés
Előszöris ne ítéljenek el mert muzsikus roma nő vagyok. A problémám azaz, hogy a férjem megcsalt én 25 éves vagyok ő pedig 34 éves. 5 és fél éves házasok vagyunk de 7 éve ismerem. Gyerekünk még nincsen. A nő akivel megcsalt 40 éves és ráadás két gyereke és egy férje is van. Takarító nő egy panzióban. Nekem a szakmám cukrász. A férjem vállalkozó. Egyszerűen nem tudom mivel érdemeltem én ezt meg, hogy ennyire nagy fájdalmat okozot pedig én nagyon imádtam. A szexben mindent meg adtunk egymásnak ezért nem értem. Kérem önöket írjanak mert a szívem úgy érzem kiszakad edtől az érzéstől.

2016. febr. 18. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2016. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lapátra kell tenni. Akár nehéz, akár nem. Ott már nics bizalom és szerelem az ő részéről.
2016. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Meg teném de nem enged azt mondta ez egy alkalom volt és meg lehet neki ezt bocsájtanom. Az anyukája meg azt mondta nekem az ember a kalapját födhöz veri én ezt most halodtam előszőr az életemben. De ha én teném meg akkor K.rv. lenénk és sajna mindenki rajtam nevet, hogy úgy kellett neki jól megkapta.
2016. febr. 18. 09:42
 4/12 anonim ***** válasza:

Legalább még nincs gyerek. Addig könnyebb válni is.

Ugyanis én a helyedben úgy kivágnám, mint a hasmenéses macskát.


Azokkal ne foglalkozz, akik itt fognak tornászni, hogy "ketten kellenek ám a megcsaláshoz". Ja, ketten: a férjed meg a szeretője.

Sok ilyen pasi van, hogy ha a csillagokat lehozod az égről, akkor is félre fog lépni, mert ilyen a természete.

Sajnos nálatok is ez a helyzet. Gondolom, jött a szokásos: kis izgalomra, újdonságra vágyott. Vagy csak alkalma volt rá, és nem akarta elszalasztani.


Még fiatal vagy, előtted az élet, gyerek nélkül a válást gyorsan kimondják. Tavasszal, legkésőbb nyáron már elvált, független ifjú nőként élheted az életed.


Ha most megbocsájtasz, akkor megteszi máskor is.


Kitartást!


Pár hónap, és minden jóra fordul.

2016. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem engedi?

Nem egy tárgy vagy, amit birtokol. Az ilyen alja férget ki kell dobni.

2016. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Biztosan szép nő vagy,és egyedül is megállod a helyed bárhol.


Szépen hagyd el a férjed, találsz nála jobbat is,aki megbecsül!


25 évesen még olyan fiatal vagy, inkább élned kellene egy kicsit,tapasztalni,megismerni a világot, minthogy lekösd magad egy rossz házasságban!

2016. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Srácok, ne szóljatok bele, más a kultúrájuk... Ami nektek természetes és normális az a romáknál máshogy van.
2016. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra, és ne hagyd, hogy kihasználjanak. Romának születtél, na és? Attól még te is egyenrangú ember vagy. Ha anno nem harcolnak a női egyenjogúságért, még mindig el lennének nyomva a nők a mi kultúránkban is. Épp ideje lenne máshol is elérni, hogy csak mert valaki nőnek születik, még nem lesz kevesebb egy férfinál sem, nem használható ki, nem tekinthető cselédnek, használati tárgynak vagy tulajdonnak.
2016. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn elválnèk a te helyedben.Jó szakmád van ,boldogulni fogsz egyedül is.
2016. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Madzsar hejesirasi konyveket bogarasznam a helyedben :)
2016. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!