Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha elviszem a gyereket, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elviszem a gyereket, mit tehet az apa? Ti mit csinalnatok az en helyzetemben?

Figyelt kérdés
Sajnos az utobbi evekben nagyon megromlott a kapcsolatunk az elettarsammal.. Van egy 18honapos kislanyunk.. Mikor mondom neki hogy nem szeretnem mar folytatni a kapcsolatot elkezd uvoltozni, torni zuzni.. Es ez miatt nem merek tole elmenni. Viszont mar nagyon szeretnek mert orokosen haza jon es veszekszik mindenert ordibal. Meg van amikor eljar a keze is.. En mar nem szeretnek igy elni. De egyszeruen nem lehet tole bekessegben, normalisan elvalni... De ha meg eltunok egyik naprol a masikra akkor meg nekem lehet ebol az egeszbol bajom.. Nem bujkalhatok egesz eletembe.. Mit tegyek segitsetek??? Mert mar nagyon azon vgok hg szedem a cuccunkat es megyunk...
2014. máj. 23. 15:57
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
97%

"utobbi evekben nagyon megromlott a kapcsolatunk"


"Van egy 18honapos kislanyunk."


Akkor mégis minek kellett szar kapcsolatba gyereket szülni?ű



Na mindegy gyerekrablásárt feljelenthet és kb el is veszted vele a lehetőséget a gyerekelhelyezési során. Gyerek állandó lakcíme nem változtatható meg.

2014. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
93%

Ha onhatalmulag elrabolnad tolem a gyerekedet, az biztos hogy mindent megtennek hogy visszakeruljon hozzam, az apjahoz.


egy apa.

2014. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Be mész a bíróságra és kérsz egy ideiglenes gyermek elhelyezést soron kívül. Aztán költözhetsz
2014. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
44%

na még rémisztgessétek is, nem elég, hogy a párja terrorizálja és veri ... márpedig el kellene költöznöd

(egyébként férfi vagyok)

2014. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem rémisztgetés, apai jogok is vannak ami semmivel sem kevesebb mint az anyai jog. Pont egy eltűnéssel árthat leginkább.
2014. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Nem ertitek.. En nem akarom elrabolni a gyereket.. En orulnek a legjobban ha bekessegben eltudnank valni.. Tolem lathatna a gyereket nekem nem az a celom hg a kislanyt elszakitsam az apjatol! De nem lehet vele igy szetvalni mert ha felhozom a temat mar akkor is kapok egy ket pofont hg en hg merem ezt meg mert nem szeretem stb.....
2014. máj. 23. 16:11
 7/57 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek apja nem tudja, hol a gyerek az gyerekrablás.
2014. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%

Mert te mit tennél ha az apa egyik naprol a masikra lelépne a gyereketekkel?

Nem tennél meg mindent hogy visszaszerezd?

A masik szulo ugyanigy van vele...

2014. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Eppen azert gondoltam hg elmegyek ugy hg ne tudjon rola.. De akkor meg en kerulok bajba gyerek rablasert.. Na ilyenkor mit csinaljon az ember?? Ne haragudjatok mar ugy is lepofoz hg a lanyom a kezembe van nem fogok igy elni... Kicsit lehetnetek megertobbek
2014. máj. 23. 16:13
 10/57 A kérdező kommentje:
En is ezt tennem igazatok van!!! Akkor maradjak vele eletem vegeig es szenvedjek mert nem engedi hg elhsgyjam??????
2014. máj. 23. 16:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!