Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után sikerült újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után sikerült újra boldognak lenni? Egy normális embert találni magad mellé?

Figyelt kérdés

Sok év házasság,egybeszokás után sikerült

egy másik emberrel hasonló kapcsolatot kialakitani,

amilyen az előző volt még "jó" korában?

Szexuá*lisan is megszokni egymást?


2016. ápr. 27. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ezerszer különb is.
2016. ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen:)
2016. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Ajjajjj...


Kezdem azzal, hogy a szex, szexualitás, szexelni stb. nem csúnya szó, át fogja engedni a káromkodás szűrő. Ha leírni sem tudod egyben, gondolom bőven lehetnek benned gátlások a művelése során is.


Másrészt: itt állj meg, és tegyél egy kanyart!


Elváltam én is, tapasztalatból beszélek, nem a pálya széléről, és ennél jobb tanácsot nem fog adni senki:

legyél boldog egyedül!

De komolyan!

Ez az első, és egyben legfontosabb lépés.

Találd meg önmagad, kapard össze, ha megsérültél a válás során, és érd el, hogy jókedvűen ébredsz reggel, mert süt a nap, csiripelnek a madarak, és ma olyan vár rád, ami szeretsz.

Ez is lehet könnyű, de lehet hosszú folyamat is, mindenesetre ez a legelső lépés.

Bocs: legelső, hogy legyen egy rövid és egy hosszú távú terved, hogy fogod megoldani az életed: beosztani a bevételeid, hozni-vinni a gyereket segítség nélkül, megoldani azt, amihez eddig ketten voltatok.


Rengeteget segít, ha vannak gyerekeid, vannak barátaid, és nem magányosan kell kelni és feküdni. Nekem sokat segített, hogy eleinte a kicsikkel aludtam, és rengeteg közös programot csináltunk. A barátaim sem kezdtek temetni, hanem elvittek otthonról: célba lőttem, bowlingoztunk, vagy csak meló után kiültünk egy teraszos helyre üdítőzni.

Hamar azon kaptam magam, hogy tulajdonképpen egész jól vagyok. :) És flottul megoldok mindent egyedül, sőt van amit még jobban.


A másik, nem fogsz találni olyat, akivel ott folytatod a házasságod, ahol abbahagytad, vagy ahol még jó volt.

Ilyen nincs!!

És nem is szabad pótlékot keresned!


Majd akkor ismerkedj, ha nem a volt férjed keresed a randi partneredben, hanem őt akarod megismerni.

Minden kapcsolat más és más, nem lesz ugyanolyan. Van, ami jobb lesz, van ami rosszabb, de soha nem szabad azon pörögni, hogy az exed bezzeg... Ezzel az elején már el is b...od az új kapcsolatot.


Azt vedd észre, hogy a másik ember (akivel majd egyszer ismerkedsz) miben jó, passzoltok-e, mit tud neked nyújtani, mennyire illetek össze.

Sőt merem állítani, te is sokat fogsz változni a következő időben, és lehet hogy olyan pasival lesz meg az összhang, akivel most szóba se állnál. :)


A házasságod nem működött, tehát már ezért sem érdemes egy ugyanilyen pasit keresni, ha csak nem akarsz megint ugyanígy elválni. :(


Szexuálisan is fel kell szabadulni kicsit, nem baj ám, ha elsőre nem életed társát keresed, csak egy olyan pasit, akivel heti egy-két alkalommal karban tartod a libidód. :) (És egy ilyen laza kapcsolatból is lehet még bármi...)


Tudom, hogy van benned félelem, mert mit szól hozzád, évek óta nem látott senki meztelenül, te se más pasit, nem is csókolóztál, stb... De van bőven tapasztalatod, hidd el, nem fogsz kudarcot vallani. :D


És ha így jól érzed magad, akkor a legjobb az egészben, hogy nem fogsz olyan pasi mellett lehorgonyozni, aki nem felel meg, és nem működik a kapcsolat, "de legalább nem vagy egyedül". Ez a legrosszabb, amikor görcsösen akarsz valakit magad mellé, és egyre lejjebb adod az igényeket.

Hanem akkor és úgy leszel együtt egy férfival, ha többet tud adni az életedhez, ha jó vele lenni, jó vele a szex, ha megkapod tőle azt, ami neked fontos.

Egyébként meg köszönöd szépen, jobban érzed magad egyedül, mint egy (újabb) rossz kapcsolatban.

2016. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült. A "titok", hogy nem kell görcsösen keresgélni, nem tragédia ha az ember lehúz akár éveket is egyedül.

Én úgy érzem minden téren jobbat találtam mint az exem.

2016. ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jól mondják az előttem szólok. Én is csak ismételni tudom őket, így nem teszem.


Én már végigjártam ezt az utat, ami rád vár, és igen, megérte. Kitartást, menni fog!

2016. ápr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

simán ...

pedig volt két gyerek is

szal nem gond ha olyan a pasi

2016. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem de nem sürgös..ha lesz lesz ha nem nem..nem könnyü ujból vkihez alkalmazkodni..


Nekem kemény vàlàsom volt fenyegetés zsarolàs hogy elveszi a gyerekeim hogy kirugat a mhelyemről stb.aztàn meg is csalt és utànna se akart elmenni..hàzassàg alatt elvitte a szerető meg annak gyerekével a mi gyerekeinket nyaralni..a gyàmúgy mondta nem tehetek semmit akkor se ha ez rossz példa a gyerekeknek..na itt ósszeomlottam rossz anya lettem mert mindig szidtam az apjukat..ha beszéltek a szeretöröl féltéjeny voltam rà hogy őt jobban szeretik és mondtam itthon ki ne ejtsék a nevét..ellöktem magamtól a gyerekeim akikért kúzdöttem..de beletörödtem sőt belàttam nekem csak jo hogy jött a szerető megszabaditott egy zsarnoktol..és én nem veszitettem minden este én takarhagom be a gyerekeket..nehéz volt féltem anyagilag hogy birom majd..féltem nehogy elperelje mert idegbajos stresszes lettem..amit eddig ketten oldottunk meg azt most mind egyedül kellett..több munkàt vàllaltam este a nagyobbik vigyàz a kicsire mert éjjel dolgozok..de most értünk el oda hogy jo kis csapat lettünk..nincs semmi segitségem..nincs közelbe nagyszülő..ha tudom viszem hozom őket a suliba a kicsi még csak elsős..de a nagy 5.es..sajnàlom mert koràn kellett felnölnie..ha két kicsivel.maradtam volna egyedül akkor nem tudnék dolgozni se..nem.kapok 5évig gyerektartàst mert mi maradtunk a lakàsba..nem kapok kintről csalàdit mert az évek mire elintéződik..nem kapok itthon se..szoval még van az életembe stressz mi van ha elveszitem a munkahelyem??se gyerektartàs se csalàdi??ezért megtartottam pàr plusz munkàm is..mindent elvàllalok csak nevelni tudjam a gyerekeket..ha kell fàt szedek erdőn mindegy..nem félek a munkàtól..a mtàrsaim nem igen kedvelnek kihasznàlnak légyszi csinàld meg a melom mert elmegyúnk eggyet cigizni..kàvézni..leszarom megcsinàlom nekem mindegy mit csinàlok a munkaidőmbe legalàbb gyorsabban elmegy az az idő..de ha nem lennének gyerekeim nem biztos ott maradtam volna azon a munkahelyen ahol annyira gonosszak voltak egymàssal az emberek :(


Uj kapcsolat?volt egy mtàrsam..nem akartam tőle semmit de mondtam talàlkozhatunk mint baràtok mehetünk erre arra..aztàn több lett de bennem nem alakult ki semmi csak több mint baràt..most mérges ràm..én kedveltem de nem szeretem meg nehéz vele eggyútt élni..nem tudok én lehet màr màshoz alkalmazkodni..mondtam vegyen elő törölközőt megvan a helye az enyémnek meg a két lànyomnak de sorra a mienkbe törölközött ha szoltam mondta nem beteg..meg otthon rendmàniàs volt nàlam meg rendetlen..nàla feszengve voltam a szüleivel nem tudtam kommunikàlni nem egy nyelvet beszéltünk nem akartam nehogy vmit rosszul mondjak..felvàzolta a szabályokat ha fürdök vagy tusolok akkor töröljem szàrazra..meg a mavska az àgyon nem lehetett letenni visszajött..

Bezzeg nàlam nem tartott rendet..nekem.meg nem volt annyi időm volt hogy nappal este is dolgoztam..


Szoval mosz ott tartok inkàbb egyedül..és ha lesz is vki nem mutatom be a lànyaimnak addig amig nem tudom rola hogy igen ő az..

Mert kötödtek ehhez a mtàrsamhoz és azt akartàk béküljek ki vele..(ja igen végső szakitàs hogy csont részegen jött autoval hozzànk..nekem meg a gyerekeimnek nyugalomra van szükségünk)

Lehet nehéz velem eggyütt élni de tul sok a teher rajtam amit egyedül oldottam meg akkot is amikor hàzas voltam most meg mégtöbb hogy elvàlt)

Két gyerekkel van munka..van hogy összeràmolok mire végzek màr ahova betereltem öket szétpakoltak mindent..tanulàs hàzik szülőik fogadooràk privàt melo nappal fix este..közbe probàlok magam otthon nyelvet tanulni..


De az ex higy jön néha a gyerekekhez làtja többre vittem egyedúl mint anno vele a 10év alatt..szinte felujjitottam a lakàst màr..na még van mit de azt majd lassan..nem vàllalok most annyi pluszt mert azt az időt is a gyerekektöl veszem el..

2016. ápr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De igen elöbb össze kell kaparnia magàt az embernek anyagilag lelkileg beletanulni az uj szerepbe a gyerekekkel -ha van..

A pasinak nem volt gond a két gyerekem és a gyerekiem is kedvelték..velem volt a gond nem tudott több kialakulni mint egy baràt..

2016. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen,de amíg kerestem,kutattam addig nem jött össze.Aztán elhatároztam,hogy most más dolgokra fogok koncentrálni és ezt a párkeresés dolgot félreteszem.Dolgoztam,tanultam,gyereket neveltem,programokat szerveztünk,jól el voltam.Aztán jött a nagy Ő is :) tényleg nem szabad görcsösen.
2016. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mikor érettségi előtt álltunk, az osztályfőnökünk azt mondta: az emberek azért válnak el, hogy házasodjanak. persze nem értettünk. az volt a lényege, hogy egyik kapcsolat sem jobb, mind ugyanoda fut ki.



másrészt ha esetleg agresszív, mentálisan difis, szenvedélybeteg vagy nem tudom milyen baj ütötte fel a fejét, akkor nyilván igyekszik az ember máshogyan választani. hát nem mindig sikerül.

2016. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!