Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én mondtam ki, hogy vége....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mondtam ki, hogy vége. Mégis nagyon rosszul érzem magam. Miért?

Figyelt kérdés
A férjemmel elég viharos a kapcsolatunk.Voltunk külön 2szer hàtha jobb lesz utàna.Az alap problémàk ideig òràig megvàltoztak és utàna minden ment a régi mòdon.Amiòta megszületett a gyerekünk,folyton vita van.Màsképp gondoljuk a gyereknevelèst.Folyton kiabàl veszekszik vele,igerlékeny velem is.Sokat dolgozik ez tény de van amikor napokat itthon van,akkor is ideges,feszült.Tegnap kimondtam,hogy nem bírom màr vége.Ő nem akar elengedni mert szeret,mi vagyunk a csalàdja a mindene.Ha elmegyek tönkre teszem.Mi lenne a jò?
2016. ápr. 29. 08:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
15%

Eddig olvastam el a litániát és nem tovább: "A kérdező ANYA.

Innentől két emberért felelős,"

Nem, a nő 3 emberért felel. Nem 1, nem 2, hanem 3.

Mivel lerí rólad is, hogy a férfi az elhagyható kis konstans a képletben, nincs tovább miről beszélni.

Sosem juthatunk közös nevezőre :)


Engem még most is meglep, hogy a nők milyen mélységesen lenézik a férfiakat, amint erre lehetőségük támad...

Komolyan.

2016. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
11%

Mindegy, én most lépek, mert sok dolgom van és elmondtam, amit akartam.


Sok bölcsességet kívánok a döntésedhez, kérdező!

2016. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem az az első,hogy lecserélem és az àlompasit várom.Akkor már rég elváltam volna.Pròbáltam nem egyszer megbeszélni nagyon sokat tettem ezért a kapcsolatért ha hiszed ha nem! Igen mindenkinek van hibàja,megvàltozik de a sajàt gyerekével nem így kéne viselkedni.
2016. ápr. 29. 10:41
 14/24 anonim ***** válasza:
43%

Nem vagyok normális. Már megint idetévedtem.

Nem vagyok hajlandó, ismét "szellemi párbajt vívni, fegyvertelenekkel". Nem leszek "egyeske".


Itt biztosan nem kapsz neked tetsző választ a kérdésedre. Mi férfiak, akik régóta itt vagyunk, már nem megyünk bele, a férfigyűlölő, feminácik, esztelen, mindig, mindenért a férfi a hibás vitájába. Nincs esélyünk ellenük, mert csak ismétlik önmagukat, és el sem olvassák, meg sem értik, amit írunk. Ők tele vannak önbizalommal, mi meg kétségekkel. A megkeseredett, férfigyűlölők meg mindent megtesznek, hogy más nők is elváljanak, és nekik se legyen jobb. Ha sokat jársz ide, akkor el fogsz válni, tönkreteszed mindegyikőtök életét, és depressziós leszel. Kell ez neked?

Tény, hogy a válással csak a nők nyerhetnek, a gyerek rosszul jár, és a férj az abszolút vesztes.

Lehet, hogy menthetetlen a házasságotok, de ilyen nincs, max olyan, hogy nem akarjátok megmenteni.

Nem tudom a megoldást, és nem ismerem a gondjaitokat sem. Amit leírtál az édeskevés az "ítélethez".

De ha menteni akarod a házasságod, akkor írj, és válaszolok neked egy férj szemszögéből. Akkor talán rájössz, hogy mit kell tenned, hogy újra "jó legyen" hozzátok. Ez a helyzet neki is rossz, és ő sem ezt akarja.

2016. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
29%
Hasonló nálunk a helyzet és én a gyerek érdekeit nézem. Ha feszült a légkör, te sem vagy boldog, a gyerek megérzi. Van az ismerősi körömben olyan, ahol a gyerekeket pszichológushoz hordják, mert a sok veszekedés, a puskaporos légkör ide vezetett. Én ezt nem akarom a gyerekemnek. Inkább maradok egyedül, társ nélkül.
2016. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%

Kerdezo egy kerdesem van

TE mit teszel hogy jobb legyen?

szereted a ferjed? tiszteled?

teszel arrol hogy a hazassagotok jobb legyen????

Vagy csak ulsz varsz es valassal fenyegetozzol?

2016. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Igen tisztelem.Kommunikàlok vele a problémàkròl nem hagyom a szőnyeg alatt.Rengetegszer pròbàltam megbeszélni vele,türelmesen vàrtam hagytam időt neki.
2016. ápr. 29. 16:38
 18/24 anonim ***** válasza:
16%

Nem ,, reggel megbeszeltem vele,,

Nem tumalni kell hanem cselekedni

Tisztelet? Akkor nem gondolkodtak arrol hogy kidobod.

Szereted? Ketlem aki oszinten szeret az szeret Akkor is ha a masik idegesitett

Es fogadjunk nincs szex

Nem szereted nem engeded magad hoz ezert feszult

2016. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
24%
Ha nincs sex, az csak a nő hibája lehet, igaz? mindem baj forrása a sex. Kedves utolsó, elég érdekes ember lehetsz. Ne már szegény apukát kelljen sajnálni, mert bun.ó a gyerekével? Az hogy a gyerek mit érez, az nem számít? egy 2 éves igen is sok mindent érez, megért, hogy mi is zajlik körülötte.
2016. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
34%

#14, fogadjunk, te is csak kívülről láttál válást. Az van, hogy nem minden kapcsolat műkődik, van mikor jobb egymást elengedni. Én kisgyerek voltam, mikor a szüleim elváltak, de a mai napig úgy gondolom, jobb volt ez így. Abban a légkörben gyerekként is sz.ar volt, örülök, hogy nem ott kellett felnőnöm. Pedig soha nem nevelt senki apám ellen, egyszerűen neki nem való család, és ő is jobban járt a válással. Azt csinálhatta amit akart, csak annyit kellett a gyerekeivel foglalkozni, amennyit akart.


Szóval kérdező, szerintem jobb lesz neked is lelkileg, de a gyereknek főleg, ha kilépsz ebből a házasságból. Nem kell tiltani az apjától, töltsenek időt együtt amikor mindketten akarják (de főleg mikor a férjed úgy érzi, van hozzá türelme). Nem elfogadható, hogy egy apa így beszél a gyerekkel, vagy ok nélkül ordibál vele. Hosszú távon a gyereknek jobb egy nyugodt légkör, boldog anya. Ha meg van kapcsolata az apjával, még jobb. De nem kell egy háztartásban szenvedni.

2016. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!