Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valaki él együtt elvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki él együtt elvált férfival? Milyen a kapcsolatotok? Ha van gyereke, mennyire befolyásolja a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 17:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Egy apának ugyanúgy kell törődni a gyerekeivel, találkozni, elvinni hozzá, programokat szervezni stb..tehát nem szabad eltávolodniuk..a gyerekeknek is szükségük van az apjukra!Hiszen a gyerekei..az ő vérük...hiába vált el a feleségétől,a gyerekei ott vannak....de ha nincs gyereke és esetleg miattad vált el a feleségétől, akkor ez nem szép dolog..nem tudtál volna keresni magadnak egy független férfit?Egy családot tettél tönkre?Igen, tudom, h 2 félen múlik a dolog, 50-50%....viszont, ha úgy elvált, h nem miattad..hanem az volt mielőtt megismerted..akkor benne van a pakliban, hogy téged is elhagyhat..hiszen aki egyszer elkövet egy ilyen dolgot, akkor többször is elkövetheti...(egy ideig minden szép és jó..de jönnek a veszekedések egy idő után..stb)Szóval én azt mondom, ha vannak gyerekei a párodnak, akkor fogadd el!!!Mást nem tehetsz!Az apjuk, és a gyerekeknek is szükségük van rájuk, pláne ha tinik..hiszen őket az egész válás megviselte, és ilyenkor kell a legtöbbet lenni az apjukkal, h ne éljék meg tragédiaként és ne maradjon bennünk lelki törés!!!(képzeld a gyerekei helyébe magad) És ne haragudj az őszinte véleményemért, ha megbántottalak, nem akartalak!!!
2010. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
bocsánat,elírtam..*bennük
2010. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
érdekelne a kérdező álláspontja én 23 éves vagyok van egy párom elvált van 2 gyereke velünk élnek plusz egy közös is.vannak viták a két nagyobbal de csak a lustaságuk miatt.
2010. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az én uram már régen elvált az előző felesgétől,a lányait nem Ő nevelte,már felnőttek a lányok,nem befolyásolják a kapcsolatunkat.
2010. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amikor megismertem a férjemet neki már volt egy két éves kisfia az előző kapcsolatából, amikor összeköltöztünk a kisfiút az édesanyja ránk bízta, ő új családot alapított, évente egyszer jött el meglátogatni őt. Nekünk született két közös gyerekünk. Eltelt 7 év és elváltunk, mert a férjem beleszeretett valaki másba. A kisfiát nem akarta magával vinni, mondván a szerelmének vannak gyerekei, nem lenne rá idő, sem elég hely. Én ennek "örültem", már amennyire ilyen helyzetben az ember örül. De a kisfiút a sajátomként szeretem és ő is szívesen maradt velem és a testvéreivel. Azonban az anyukája így, hogy elváltunk el akarta őt vinni az ő szüleihez, szóval a kisfiú nagyszüleihez. Jogilag megtehette volna, kizárólag a nagyszülők jóindulatán múlott, hogy végül együtt maradhattunk.
2012. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%
soha nem jönnék össze olyan fickóval, akinek mástól gyereke van.
2013. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
csak egyet érteni tudok az utolsóval. Nekem is elég keserű tanulság volt átélni.
2018. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!