Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feleségem tönkre akar tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem tönkre akar tenni mit csinálya?

Figyelt kérdés
Mit tudok csinálni? Ha a feleségem válni akar és gyerek tartást követel 4 éve élünk külön 3 gyermekünk van nem hoztam el othonrol semmit nem kértem semmit úgy egyeztünk én fizettem a hitteleket amiket közösen vettünk fel ö meg neveli a gyerekeket hittelekre én 70000-t fizettek mindent újra kellet kezdenem felépítenem most hogy egyenesbe jöttem gyerek tartást követtel ha engedek neki végem van fel is akaszthatom magam albérlet rezsi hittel sokk minden megoldás érdekel
2016. máj. 27. 10:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Old meg ... Elvált vagyok, szintén három gyerek, a bíróság által meghatározott összeg több mint háromszorosát fizetem és beszállok a váratlan kiadásokba is; mindezt azért, mert úgy gondolom, hogy apaként nekem is kötelességem gondoskodni a gyerekeimről és megadni nekik, amire szükségük van. Ők nem tehetnek róla, hogy nem lehet az anyjukkal együtt élni, viszont a szülőjük vagyok és anyagi felelősséggel is tartozom feléjük.


(Mielőtt elkezdenél még egy kicsit sírni, mindent az övék lett, én úgy léptem ki, hogy az első albérletemre kölcsön kellett kérnem, mert annyit sem hoztam el tőlük!)

2016. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%

Ez tényleg a te sarad. Miért vállaltál gyereket egy ilyen nővel?

Férfiként mondom, hogy ha már bevállaltad, meggondolatlan voltál, viseld a következményeit felelősen.

2016. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
82%
Egyetértek a második hozzászólóval. Mindenki saját sorsának kovácsa.
2016. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
ez igy igaz nem is azt mondtam hogy nem segítem őket de a bíróság által kiszabott 50% kifizettem nem sírva de nevetve se marad kenyére nem másra
2016. máj. 27. 11:21
 5/28 anonim ***** válasza:
64%

Első körben tanulj meg helyesen írni! A bíróságon is jó pont, ha el tudják olvasni a beadványodat.


Szerintem a feleséged most beszerzett valami palit, és az beszélte tele a fejét, ezért akar most hirtelen 3 év után gyerektartást.

2016. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

4-es

Nézd, az 50% 3 gyerek után az törvény szerint jár.

Én is igazságtalannak tartom, hogy az állam és az anya szövetségben képesek lenyúzni az utolsó bőrt is a férfiról, de ez van.

A törvény akkor is ez volt, mikor megcsináltad a 3 gyereket vagy amikor elvetted a nőt.

Ha elolvastad az "apró betűs részt", akkor tudatosan vállaltad ezt az eshetőséget, ha viszont nem olvastad el, akkor ez kizárólag a te felelősséged.

Én is elolvastam és nemet mondtam a házasságra, gyerekre, úgy általában.

Én ezzel az utódnemzésről mondtam le és én is vállalni fogom az ezzel járó rossz sorsot, ha az vár rám.


Tanácsolni nem tudok mit, mert szerintem az újrakezdés kizárólag akkor lesz lehetséges számodra, ha feketén dolgozol.

2016. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%
#1-es vagyok, nekem is 50% van meghatározva ... életerős, negyvenes férfi vagyok, előteremtem ami kell és nem siránkozok ...
2016. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
na még milyen jó hogy nekem nem lesz se feleségem, se gyerekem :) 26F
2016. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%
Menj kulfoldre dolgozni es nem csak kenyerre marad
2016. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Szobeli megallapodas a birosag elott semmit sem er (ki fizeti a hitelt es ki nem),azzal a gyerektartas nem bekkelheto ki.Papirozzatok le az anyagiakat 2 tanu v kozjegyzo jelenleteben.
2016. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!