Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elveheti tőlem a gyermekem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveheti tőlem a gyermekem? (kérlek olvasd el)

Figyelt kérdés
Férjemmel 3 éve házasodtunk össze. Előtte is voltak gondjaink de olyan naiv voltam hogy gondoltam a házassággal minden megoldodik majd. Egy évre rá megszületett a kisfiunk. A helyzet csak rosszabbodott, a tulajdonának tekint, a régi barátaim a körülöttem lévő emberek mégjobban eltávolodtak tőlem, nem szeretik az arrogáns, ellentmondást nem tűrő viselkedése miatt. Mellette a LEG családcentrikusabb ember akivel valaha találkoztam, mindene a család a gyerek, rendesen dolgozik, megteremt minden anyagi dolgot amire szükségünk van. DE! Csak akkor van nyugi és harmónia ha azt teszem amit ő mond akkor ahogy ő mondja és úgy ahogy ő akarja. Nagyon hosszú a történet nem megyek most bele. Már többször mondtam neki hogy el akarok válni.Többször megkértem hogy menjen el, fenyegetőztem, kidobtam a cuccait stb. de nem ment. Inkább könyörgött hogy megváltozik stb.stb. Enyém a ház amiben élünk, van munkám, dolgozom, nem iszom nem dohányzom, nem járok el bulizni, józan életet élek. Azzal fenyegetőzik hogy meg van már rá a módszere de soha többet nem látom a gyereket ha el fogok válni tőle. El fogja perelni tőlem. VAN RÁ ESÉLYE? Mit tegyek hova forduljak?

2016. jún. 13. 13:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Én is érzem hogy nem jó így élni, de attól félek hogy mégrosszabb lesz a helyzetem utánna. Azt eddig nem irtam hogy ez a második házasságom. Az elsőből született 2 fiam, akik közül a kisebbik (15 éves) már elmenekült otthonról az apjához! Megértettem de majd belepusztultam....annyira hiányzik. De megalkudtam és mindig megalkuszom és megidealizálom a házasságomat hogy azért jó meg ezért jó meg majd nagyobb lesz a gyerek jó lesz.....stb.stb. De nem jobb. A kisfiunnkkal mégtöbb összeütközési pontot teremtettünk, vagyis hát ő. Semmi nem jó ahogy csinálom, hiába neveltem már fel 2 gyereket egy szar anya vagyok, meg ha vitatkozunk a fejemhez is vágja hogy ja! felneveltél 2 gyereket de milyet?? na ilyenkor mintha a szivemet tépnék ki annyira fáj. Sokszor bántja szóval a fiaimat, a kisebbik már nem birta a stresszt, pánik rohamai voltak. Ezért is mentem bele hogy költözzön el. Azóta szuper jól van, mintha kicserélték volna. Haza jön gyakran, 2 utcával arrébb lakik, látom rajta hogy kiegyensulyozott..... de velem mi lesz, nem tudom. Kirakni nem tudom, hiába mondom neki legalább egy pár hétre menjen el, had gondoljuk át mind a ketten ezt az egész helyzetet. Hallani sem akar róla.

2016. jún. 15. 13:28
 12/13 anonim ***** válasza:

Semmi esélye elperelni. Nekem is mondott olyat a ferjem, hogy kicsinál, stb, elveszi a gyereket....

De nem tudta, enyém a fel jog. A te kisfiad is kicsi meg, anyja mellett a helye!

Csak a szájuk jar, a jog melletted áll!

2016. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

www.nane.hu

Olvasgasd és hívd is fel őket!

2016. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!