Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért romlnak meg a házasságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért romlnak meg a házasságok miután megszületik a baba? Illetve mennyire törvényszerű ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 15:23
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
52%
A nők sokkal inkább önzők, mint a férfiak
2010. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
51%

A nő hordja ki a gyereket (9 hónap) megszüli, nem könnyű az egész, utána dög fáradt, ismeretlen neki a gyerek, ő tud felkelni szoptatni, és akkor még 100%-ig legyen nett és friss, szerető feleség is, háziasszony, stb.

Azért sokszor a férfiak rontják el (tisztelet a kivételnek!), mert türelmetlenek, a nő annyi mindenen keresztül megy 9 hónap alatt és még utána is, a legtöbb férfi azt hiszi gyaloggalopp ez az egész, hogy utána "csak" otthon ül a gyerekkel és nem csinál semmit.

Ezen kéne egyeseknek elgondolkodni, ne az legyen, hogy az anya nem tesz meg semmit, mikor egy hatalmas tortúrán megy át.

Persze vannak biztos olyan nők, akik ezek után még rontanak a helyzeten, de olyanról még nem hallottam.

2010. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
60%

Sok mindenben egyetértek a l6-l6-tal.

Hónapok óta olvasgatom a fórumon megjelenő írásokat. Ezek alapján az a kép alakult ki bennem,hogy a mai fiataloknak nagyon torz képük van a párkapcsolatról.

Fiatalon kell kezdeni a szexet,hogy legyen összehasonlítási alapjuk.( Ezt elegánsan tapasztalatszerzésnek nevezik).

Ha valakivel jó a szex és nagy a szerelem,akkor összeköltöznek,házasodnak. Amikor az első fellángolás elmúlik,rájönnek,hogy a párjuk nem földreszállt angyal és vannak hibái is. Ezt már nem tolerálják,nem beszélik meg a problémákat,nincs szeretet egymás iránt,nincs bizalom. A nők nézik a férj emailjait,sms-eit,mert biztosan megcsalja őket a párjuk. Bizalom nélkül nem lehet jó párkapcsolat. Ha valakit állandóan gyanusítgatnak,főként,ha a kapcsolat nem igazán jó,akkor törvényszerű,hogy keres másik partnert.

A gyereket pedig egy rossz vagy nem jó kapcsolatba szülik.

A mai nőknek igen torz képük van a terhességgel és a gyerekneveléssel kapcsolatban is.

Régen a nők,ha terhesek lettek,egészen a szülésig dolgoztak a munkahelyükön,ellátták a háztartást,és eszükbe sem jutott,hogy a férjtől különleges elbánást várjanak el. Ha meglett a baba,akkor nem ajnározták majomszeretettel. Nem szoptatták-etették egész éjjel,mert másnap nem tudtak volna dolgozni menni.

Ma már egy terhes nő nyugodtan hisztizhet,mert dolgoznak a hormonjai.Már ez is megviselheti a férjet.Amikor a gyerek megszületik,akkor csak ő az anya életének értelme,a férj csak pénzkeresésre,meg esetleg szexre jó.Nem érdekli őket,hogy napközben mi történt a férjjel,milyen gondjai vannak stb. Viszont ők csak a gyerekről beszélnek,csak vele törődnek,és egy hisztis gyereket nevelnek. A férj éjjel nem tud aludni a gyerek állandó sírásától,és este sincs egy nyugodt perce sem.

Ahelyett,hogy egy idősebb nőtől kérnének tanácsot a gyereknevelésben,inkább egymásnak hisznek .Az igényszerinti szoptatást teljesen félreértelmezik. Az nem azt jelenti,hogy ahányszor sír a baba,azonnal szoptatni kell. Csupán azt,hogy nem kell mindig a 3 órahosszát kivárni. Nem baj,ha a pici néha sír,mert anélkül nem is lehet egyetlen gyereket sem felnevelni. Már az első perctől fokozatosan kell ahhoz szoktatni,hopg éjjel aludnia kell. Eleinte csak 4-5 órahosszát bír ki a baba,de később mindig többet. Ez az szülőknek és a babának is jobb úgy.

A férj előbb-utóbb megunja,hogy ő csak mellékes szereplő a családban,és félrelép vagy válik. Ez a nőket nem nagyon izgatja,mert a gyereket úgyis neki ítélik, a férj pedig fizethet.Ők pedig kereshetnek újabb-és újabb pasasokat.

Természetsen ez nem minden esetben igaz,de nagyon sokban.

Komolyan elkellene ezeken gondolkozniuk a leendő feleségeknek és anyáknak.

2010. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
61%

Üjra a 17.o3 vagyok. A 17-es hozzászólása tipikus pédája az általam említetteknek.

3 gy dolgoztam.Az első terhességenél 3 hónapig állandóan hánytam,injeksiókra jártam,és mellette a minkahelyemen dolgoztam.

Egyik esetben sem érezetem sem a terhességet,sem a szülést stresszes dolognak. ( És a többi nők sem érezték annak ).Ma is elég sok fiatal nőt ismerek,akiknek ez természetes dolog,és nem hisztiznek miatta.

A terhesség és a gyerekszülés egy nőnél TERMÉSZETES folyamat. Kivétel ezalól,aki veszélyeztetett terhes.

Nem kellene a nőknek fetisizálni sem a terhességet,sem a szülést.

2010. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
94%
Most nem kérdezem meg hogy a hozzászólók közül ki él házasságban , pici babával? A tapasztalatomat tudom megosztani. Nálunk a férjem egy "átlagos" ember. Keresi a pénzt, míg én itthon vagyok a babával. Amikor hazajön , nem dobja el magát a tv elé, hanem odamegy a gyerekéhez és felveszi, hogy mi volt ma, és jókat kacarásznak :) Velem is foglalkozik, megbeszéljük mi történt? Amikor itthon van, segít amiben tud, éjszaka ugyan nem kel fel a babához (fáradt, kicsit lusti és én radarmódjára rögtön ugrok), de nappal babázik , amíg én főzök.Pl. Pedig nekünk se könnyű, nehogy azt tessék gondolni ! Első baba, az elő 4 hónap "ámokfutás ": kelés éjszaka 4szer, jajj miért sír,legyen elég tejcsi, na még akkor legyek ne csak anya, feleség is. De valahogy irányítottam a dolgokat úgy, hogy mindenütt ott legyek, voltam anya, feleség, meny, lány, rokon ...stb. És az a vicces, hogy megy. Nekem (is) az első a gyerekem, de a dobogó második fokán ott a férjem is. Tudatosan készültem erre, agyban, már terhesség alatt. Nem olvastam a hsz-kat direkt, csak ezt le akartam írni. Kell egy bizonyos érzelmi fejlettség az anyasághoz plusz nem árt tudni milyen emberhez megyünk hozzá....
2010. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
63%
ami még fontos: egy férfi (férj) igen is becsülje a feleségét. Ne ajnározza , meg hasaljon előtte mert megszülte a gyermekét; hanem mint ANYÁT tisztelje. Ez a minimum. A férfin is sok múlik, a mentalitásán. És igen, nagyon rossz dolog szülni, nekem rém megrázó érzés volt, amikor már azt hittem minden erőm elhagy, és még mindig nyomni kellett. Ha ezt egy férfi utánamcsinálja, megkövetem. De ott volt a férjem és segített, lelkileg segített elviselni a fizikai fájdalmat. Én tisztelem őt és szeretem, mint apát, és ő ugyanezt viszonozza. Ennyi csak a titok. De ez nem a szülés közben/után jön ki; hanem már ott van a kapcsolat alapjaiban...
2010. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
88%
Egyik elozo valaszolo vagyok. Szerintem nem kellene vitat nyitni arrol, hogy jaj, a no milyen szemet vagy a pasi az. Ez egy hatalmas altalanositas. En pl. nem 1-2 olyan hazassagot lattam, amiben a ferfi akart gyereket inkabb, megis o ment felre, mikor mar megvolt a gyerek, mert o szabad akar lenni, de olyan is sok van, hogy a feleseg otthon van es megis az apa keljen mindig a gyerekhez. Sokszor mondja a ferjem, hogy latja a munkaban a faradtsagot sok ferfin, mert ejjel azt mondja nekik a feleseg, hogy most ok a sorosak. Szoval ez nem fekete-feher, hogy biztos ennek vagy annak a felnek a hibaja! Es az egyik elozo valaszolonak mondanam, hogyha gond van 1 kapcsolattal, elobb meg kellene beszelni, es ha nem megy, szepen kulon menni, nem pedig kozben szeretot tartani. Ugy irta le, mintha ez lenne a megoldas, pedig nem az.
2010. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
17%
Ekkora hulyeseget meg nem olvastam, mint amit a 17:03-as irt... reg rohogtem ekkorat:-D ez ugye csak vicc akart lenni?
2010. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
71%
Mi a baj a 17:03-assal?
2010. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
66%
A 17:03 tökéletesen leírta! Szerintem sokkal több esetben hibásak a nők... Mert ők sokkal jobban követik a mai divatot az egész dologgal kapcsolatban. Amúgy az is elkeserítő hogy mennyi pontosan ilyen kérdés volt már. Szóval ez nem ilyen ritka dolog. Talán még sok olyan tökéletesen csodás, rózsaszín dolog a gyerek ahogy reklámozzák...
2010. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!