Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért romlnak meg a házasságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért romlnak meg a házasságok miután megszületik a baba? Illetve mennyire törvényszerű ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 15:23
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
84%

Durva, nem durva ez van. Én legalább kimondom, amit gondolok. Nem tudom milyen érzés megszülni egy gyereket, de őszintén megmondom, hogy nem is érdekel, és nem is akarom megtudni, hogy milyen érzés.


Egyébként nem talált nem pasi vagyok. És tartom magam ahhoz, amit mondtam. Ja, hogy fáj az igazság? Arról nem én tehetek.

2010. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem feltétlen a gyerek születése miatt mennek tönkre a házasságok.Jöhet az a bizonyos harmadik fél aki belerondit mindenbe.Mi a volttal 1 éves házasok voltunk és majdnem 1 éves volt a gyerekünk amikor jött a csábitó.Elhagyott minket az ex,valami uj kellett neki,valami más.Akkor nagyon fájt,de mára már nem hibáztatom.Szóval ez is válóok!De visszatérve a kérdésre.Találkoztam valakivel aki elfogadott engem és a lányom,hamarosan megszületett a fiunk és most tervezzük a harmadikat.Házasok vagyunk és nagyon jol megvagyunk.Sokmindentől függ hogy két ember mennyit,mit és meddig bir ki egymás mellett.Mentalitás,tolarálás és sorolhatnám.Ha nem egyezik az értékrend akkor nem sok esély van a folytatásra.Én megtanultam a saját káromból.


Még valami,azok akik ugy gondolják hogy kisz.rjuk a gyereket nagyon tévednek.Bizonyára hiányoztak biologia órán!!! :) Nem minden nő gondolja ugy,hogy azzal hogy szült megváltotta a világot.Én azért szültem mert családra vágytam és vállaltam ami ezzel jár.Ha előröl kezdhetném ugyanezt tenném.21 éves voltam amikor az első megszületett most 26 vagyok.Imádom hogy fiatal anya vagyok.Nem fásultam még bele az életbe.Tudok nevetni velük és letudok ülni velük játszani.Eltudom látni a napi teendőimet és tudok maradni feleség és nő is,amellett hogy anya vagyok.Egy szó mint száz nem mindenki passzol hozzánk és ez lehet az ok ha egy házasság megromlik.De NEM törvényszerű!!!

2010. máj. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
62%
Úristen! Mikor fogjátok már fel, hogy a harmadik nem a tökéletesen működő házasságba érkezik? Ennyi ostoba és buta nőt életemben nem láttam! Mindig a harmadik a szemét, a feleség a tökély, valószínűleg azért csalta meg a férje, mert olyan jó felesége volt! Fejezzétek már ezt be!!! Valamiért csak félremegy a férjetek, keressétek már magatokban a hibát! Annyira egyértelmű, csak ti nem láttok ki a fejetekből: valami nincs a házasságotokban, valamit nem adtok meg, vagy egyáltalán nincs is bennetek, amire a férjeteknek szüksége van, ezért talál harmadikat. Még nem láttam olyat, hogy nagy szerelemben jön egy kivűlálló és a férjetek akarata ellenére szexuális és szerelmi kapcsolatot létesít vele. VAKOK VAGYTOK ÉS ENNYIRE BEKÉPZELTEK??????? Nem vagytok jók, más kell a férjeteknek, nem ti!!!!!!! Vagy belátod, vagy így jártál!!!
2010. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek a jó kapcsolatot megerősíti, a rosszat nem javítja meg. Sok nő eleve rossz pasihoz megy hozzá: "Majd én megváltoztatom" cimszóval, és azt hiszi ha szül egy gyereket a rossz kapcsolatba az majd megjavul. Nem fog. Aztán marad a nő a gyerekkel szapulja a férjét, hogy nincs otthon, és nem keres eleget. Mert a legtöbb nőnek az kell hogy a pasi mindig legyen ott, segítsen, és még keressen is jó sok pénzt, pedig ez egyszerre "törvényesen" nem megy. A nő elhanyagolja magát, a pasi ha hazajön nem elsősorban azt akarja hallani hogy Marcsival a téren mit beszéltek. Elsősorban vágyna arra hogy finom vacsora várja és felesége kedves legyen, megkérdezze milyen napja volt, beszélgessenek mint azelőtt. A nő ne pongyolában, zilált hajjal, és büfiszaggal várja haza. A férfi érezze, hogy "nemcsak" fejőstehén, hanem ő a családfő, szeretettel várják. Ha a pasi megkapja a figyelmet, és szexben is részesül, nem jut esélye a harmadiknak, hogy bekavarjon a kapcsolatba. Eszébe fog jutni a férfinek, hogy van vesztenivalója, és a harmadik nem ér fel a párjához. Amúgy észrevettétek, hogy szingli nőket kimondottan izgatja a karikagyűrűs pasit lát, vhogy kihívásnak veszi hogy elcsábítsa? A nők sokkal gonoszabbak mint a pasik, ha vadászásról van szó, nem tartják tiszteletben ha egy pasi foglalt. A pasik azért ritkán csábítanak egy egy férjtől feleséget.
2010. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
A 9:35-nek! Vagy nem olvastad el végig mait irtam vagy értetted meg!Mindegy.Mint irtam mára már nem hibáztatom sőt megtaláltam a párom,a lelki társam,a férfit akit szeretek,aki a barátom,szeretőm,szerelmem,a gyermekeim apja egyben.Neveli a volt férjem gyerekét mintha a sajátja lenne,lett egy közös fiunk és tervezzük a harmadik babát.Felhőtlen a kapcsolatunk.Tehát nem a csábitót szidom,csupán elmondtam a véleményem arról hogy nem törvényszerűen pusztán a gyerek születése miatt romlanak meg a házasságok.Sosem állitottam hogy tökéletes vagyok.Nem tudom ezt miből vontad le!!!És még valami az első gyerek nem rossz kapcsolatba született,mert akkor még nagyon is jol megvoltunk a exszel.Uj munkahelye lett,elköltöztünk egy másik városba találkozott valakivel aki jobban passzolt hozzá és ezt igy mérlegelve elhagyott minket.És azt hiszem jobban jártunk mindannyian.Ő,Én és főleg a gyermekem mert egy rosszul működő házasságot a lányom sinyledte volna meg a legjobban.Nos ennyi!Azt hiszem világos volt!
2010. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

MI, 16 év házasság után szültük a gyerekünket, és jól működő, boldog házasságba jött a manónk.

Mégis, majdnem sikerült elválnunk. :o( MInden probléma két ember bensőjéből fakad, ezért egyedi is.

Egy dolgot kell tudni, hogy mindkét félnek a gyerek kell, hogy legyen az első, és utána mindkettőnek a másik.

Mindkét fél megváltozott életkörülmények közé kerül, ahol találkozik újabb, és újabb érzésekkel, tapasztalásokkal, amikre

akkor sem tud felkészülni, ha minden ezzel foglalkozó irodalmat elolvas, és addig is szentként élte az életét.

Minden baba más, és talán teljesen ellenkezik azokkal a tulajdonságokkal, amikkel mi rendelkezünk.

Egyáltalán nem könnyű a helyzet. De ha mind ketten, férj, és feleség- önmaguk helyett a másikat helyezik előtérbe, és figyelnek a

másikra, akkor működik sérülések nélkül a dolog tovább.

Vagy sérülésekkel, de gyógyulhatóakkal.


És bizony, tetszik, vagy sem, -családokkal foglalkozom,- de tény, hogy több férj lép félre, mikor a baba megérkezik, mint nő.

És ennek nem az az oka, hogy a nő elhanyagolja magát, és nem is az, hogy szent, hanem mert a férfi ÚGY DÖNTÖTT, hogy türelem, és

elfogadás helyett a saját kielégítetlen vágyait helyezi előtérbe, és azok után megy.

Amelyik férfi nem teszi, az SZERETI a feleségét, és tudja, kikel tartania ebben a helyzetben.

A nő testében sok hormonális változás megy végbe, és elsősorban most az anyai funkciója működik. A nőit a férfi hozná működésbe, de

erre csak azok a férfiak képesek, akik VALÓDI SZERETÉSSEL fordulnak a feleségük felé, és nem egy harmadik nő felé, akinek semmi

extra kötelezettsége nem lett, pusztán csak az, hogy a "sértet" férjet kielégítse.

Így aztán igaz az a mondása a fenti írónak, hogy:


"Még nem láttam olyat, hogy nagy szerelemben jön egy kivűlálló és a férjetek akarata ellenére szexuális és szerelmi kapcsolatot létesít vele"



Persze, hogy nem látott, hiszen aki szerelemmel szereti a feleségét, az nem lép egyből félre, mikor a felesége több helyen is próbál helyt állni.

A világra szarással pedig egy gondom van. Nem úgy történik,és aki eddig nem szült, de nem is akar,

az ne akarjon többet tudni azoknál, sem érzelmileg, sem testileg, akik már megtették.

A kakálós hölgy valószínűleg súlyos lelki válságban van, keressen fel egy pszichológust.

Dühe a szülést illetően talán anyukája felé irányul, vagy a saját vágyait nyomja el erőszakkal, és durván.


Kívánok neki mihamarabbi segítséget, és gyógyulást!


Ildi

2010. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Persze a nőknek el van nézve minden és a párjuk álljon meléjük a végletekig... És a férfiaknak mikor van ilyen engedményük? Szerintem sosem... Amikor azt mondhatják hogy bocs a hormonok meg stb...
2010. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
ma 12:11 be tudnád kapcsolni a privát e-mail funkciót?
2010. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!