Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elveheti a gyereket mert a 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveheti a gyereket mert a 2. Babát elvetettem?

Figyelt kérdés

Párom megcsalt, ám mégis kibékültünk. Van egy 2 éves lányunk. Terhes lettem a békülés után,és elvetettem a babát. Úgy éreztem hogy nincs kész a kapcsolatunk arra hogy még egy babát vallaljunk,és nem akartam 2 gyerekkel egyedül maradni.


Párom bejelentkezve maradt a levelezésúbe és láttam anyós irta neki h most adja be az elhelyezéshez a papirokat,gyilkos szar anya vagyok,tuti ők kapják meg a lányunkat.

Az is kiderült hogy hiába a békülés,ő még mindig csal.


2016. nov. 17. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen miatt nem hiszem.foleg h megcsal a mai napig..
2016. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Ezen indok alapján nem.
2016. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Se az abortusz, sem az hogy megcsal, nem számít a gyerekelhelyezésnél.
2016. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem veheti el., de jól tetted, hogy ebbe a kapcsolatba nem szültél még egy gyereket.
2016. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem veheti el ezért a gyereked. És szerintem is okos döntést hoztál.
2016. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem mintha magyarázattal tartoznék,de Óvszerrel védekeztünk,de kiszakadt.


Az anyagiak ugy vannak hogy az én pénzemből telefonszamlat,hiteltorlesztest,gyerek dolgait vesszük meg,pároméból az albérlet plussz rezsi,és kaja megy.


Az eset csp elött egy héttel történt,volt 10.000ft és párom nem engedte meg h esemény utánit vegyek belőle. Mondván nem olyan könnyű össze hozni egy gyereket. A pénzt se hagyta itthon inkább ő járt boltba,nekem itthonra csak 1000ft-ot adott ha kell vmi.

2016. nov. 17. 15:43
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Jaj, mennyi álszent duma. Igen, kikapartattak egy magzatot, és? Inkább egy soha meg nem született gyerek, mint egy élete végéig nyomorban és szenvedésben élő.


Kedves kérdező, nem vehetik el a gyermeket tőled, a párodtól pedig minél előbb szabadulj meg. A levelezéseket pedig nyugodtan mentsd le magadnak, legyen csak meg a bizonyíték.

2016. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Kedves kérdező! Nem, ennyi miatt nem vehetik el a gyereked. És helyes döntést hoztál. Egy olyan embernek aki folyamatosan a szemedbe hazudik még egy gyereket szülni? Na ne. Igen, szabadulj meg a pasastól, és reménykedjünk a következő nője hamarabb átlát rajta hogy miféle semmitérő alak. kislányodnak is jobb lesz nélküle, ne azt lássa az apjától hogy így lehet bánni a nőkkel ahogy veled teszi.
2016. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Megcsalt mert terhesen és új szülött gyerekkel nem tudtam vele diszkóba járni és vedelni. Szar.alak vagyok valóban megérdemeltem,mennem kellett volna vele a szopizo gyerekkel a kocsmába ne legyek unalmas.

Hülye voltam h kibékültem vele mikor kiderült hogy megcsalt(több mint 2 éven keresztül csalt,meg hát csal is :-(), csak el akartam hinni hogy meg változik.,

2016. nov. 17. 15:56
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell aggódnod, nem fogják elvenni a gyerekedet, ha a bírónak van egy kis esze, inkább azt fogja mondani, hogy felelősségteljes (és nehéz) döntés volt, hogy elvetted.


Ezt a pasid dobd ki, felejtsd el, és eszedbe ne jusson az életben még egyszer megbocsájtani!

Legyen boldog a vipera anyjával!

2016. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!